Paulina dbała o siebie, Bartosz Ch. to elektryk. Nikt nie wierzy, że on zamordował 3-letnią Majeczkę

i

Autor: Alex Marcinowski / Reprodukcja / Super Express Bartosz Ch. to elektryk. Nikt nie wierzy, że on zamordował 3-letnią Majeczkę

Pracownicy socjalni nie wierzą, że Bartosz Ch. zamordował córeczkę. "Dbali o te dzieci. Mieli trampolinę..."

2022-06-27 12:16

Wracamy do sprawy koszmarnego odkrycia z Szabdy pod Brodnicą. Bartosz Ch. został aresztowany na trzy miesiące. Prokuratura jest przekonana, że zabił trzyletnią córeczkę Maję. Mężczyzna miał też maltretować pozostałą czwórkę swoich dzieci. Prokuratura chce przesłuchać jego żonę. Małżeństwo z domu grozy w Szabdzie było pod opieką pomocy społecznej. Jej pracownicy nie mogą uwierzyć w to, że Bartosz Ch. mógł zamordować własną córkę.

Koszmar w Szabdzie koło Brodnicy. Pracownicy GOPS-u w szoku

- Ja nie mogę uwierzyć w to, że ojciec tego dziecka je zamordował - wyznała nam poruszona Wiesława Jaranowska, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brodnicy. - Nie mogę się z tym pogodzić - dodaje. Ojciec, o którym mówi pani kierownik, to Bartosz Ch. (33 l.). Prokuratura postawiła mu zarzut zabójstwa dziecka i zbezczeszczenia jego zwłok. Dziecko po morderstwie zostało położone w łóżeczku. Gdy zwłoki znaleźli policjanci, były one w zaawansowanym rozkładzie. Bartosz Ch. w niedzielę został aresztowany na trzy miesiące. Jego żona Paulina nie została jeszcze przesłuchana, bo jest w połogu. W ostatni czwartek (23.06.2022 r.), w godzinach porannych, przez cesarskie cięcie urodziła kolejne dziecko. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami z Szabdy koło Brodnicy.

Czytaj więcej o sprawie: Gorliwie modlili się w kościele, w ich domu znaleziono zwłoki 3-letniej Majeczki. Horror koło Brodnicy

Zwłoki Majeczki w Szabdzie koło Brodnicy. Rodzina korzystała z pomocy społecznej

- Pracownik socjalny ostatni raz kontaktował się z rodziną pod koniec maja. Rodzina była objęta pomocą ze względu na swoją wielodzietność. Ona dbała o siebie, a ich najstarsze dziecko dobrze się uczyło. Dbali o te dzieci. Mieli trampolinę, dzieci miały rowerki. Matka dzieci ma rodziców, którzy też jej pomagali - mówi nam Wiesława Jaranowska. 

Bartosz Ch. w sierpniu skończy 33 lata. Jego żona Paulina ma 27 lat. Para dorobiła się gromadki dzieci. Wspólnie wychowywali pięcioro maluchów. Najstarsza 6-letnia Marysia urodziła się z wadą serduszka. Potem na świat przyszła Zuzia (5 l.). Po dwóch latach przerwy Paulina urodziła bliźniaki - Mikołaja (3 l.) i Maję. Najmłodszy Bartuś ma dwa latka.

Bartosz Ch. zamordował Maję w Szabdzie koło Brodnicy? Grozi mu dożywocie 

Rodzina wynajmowała ładny dom w Szabdzie koło Brodnicy (kujawsko-pomorskie). To w nim w ostatni czwartek znaleziono zwłoki Mai. Bartosz Ch. następnego dnia został zatrzymany przez policje w Warszawie. Mężczyzna był pijany.

Bartosz Ch. pochodzi z Grudziądza. Paulina spod Brodnicy. Ona zajmowała się wychowywaniem dzieci, on pracował jako elektryk. Jeżeli sąd skaże go za zabójstwo własnego dziecka, to w więzieniu może siedzieć do końca swoich dni. Do sprawy będziemy jeszcze wracać.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek pytań. Czekamy na naszym fanpage'u Facebooku oraz pod adresem mailowym - miasta@se.pl.

Sonda
Czy za zabójstwo dziecka powinna być kara śmierci?
Karawan zabiera zwłoki 2-latka, którego ciało znaleziono w domu pod Brodnicą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE