Makabryczne odkrycie pod Brodnicą. Znaleziono rozkładające zwłoki dwulatka w remontowanym domu

i

Autor: Alex Marcinowski/Super Express Makabryczne odkrycie pod Brodnicą. Ciało bezimiennego maluszka zabrano z domu pod osłoną nocy

Ciało bezimiennego maluszka zabrano z domu pod Brodnicą pod osłoną nocy. Sąsiedzi w szoku [WIDEO]

2022-06-24 10:46

Szabda koło Brodnicy, to właśnie tam dokonano makabrycznego odkrycia. Przypomnijmy, w czwartek (23.06.2022) ujawniono rozkładające się zwłoki maleńkiego dziecka. Ciało zostało zabrane z domu pod osłoną nocy. Sąsiedzi do tej pory nie mogą uwierzyć w to, co wydarzyło się w ich rejonie. Zobaczcie materiał wideo, przygotowany przez naszych reporterów na miejscu zdarzenia!

Cała Polska mówi obecnie o miejscowości Szabda pod Brodnicą. W czwartek (23.06.2022) dokonano tam makabrycznego odkrycia, które szokuje nawet ludzi o mocnych nerwach. Rozkładające się zwłoki ok. 2-letniego dziecka zostały ujawnione w domu. - Na razie nie wiemy, co tutaj się stało. Ustalamy to. Trwają czynności - powiedziała w czwartkowy wieczór prokurator Alina Szram z Prokuratury Rejonowej w Brodnicy. Pracujący na miejscu funkcjonariusze przekazali, że to prawdopodobnie dziewczynka. Śledztwo jest w toku. Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania rodziców maluszka. Zobaczcie moment, kiedy zabrano jego ciało z domu pod Brodnicą. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami i filmem z miejsca zdarzenia.

Czytaj więcej o sprawie: Mieszkali z martwym dzieckiem. Uciekli, gdy smród stał się nie do wytrzymania. Horror koło Brodnicy [WIDEO]

Karawan zabiera zwłoki 2-latka, którego ciało znaleziono w domu pod Brodnicą

Ciało bezimiennego maluszka zabrano z domu pod Brodnicą pod osłoną nocy. Sąsiedzi są w szoku

Karawan zabrał zwłoki maleństwa z Szabdy pod Brodnicą. W czwartkowy wieczór prokurator Szram nie potwierdziła nam płci ani dokładnego wieku dziecka. Reporter "Super Expressu" rozmawiał z sąsiadami, którzy nie mogą uwierzyć w dramat, który rozegrał się w Kujawsko-Pomorskiem. O tajemniczych rodzicach mówią, że zachowywali się podejrzanie.

- Tacy dziwni byli. On na takiego dzikiego wyglądał. Jak przejeżdżałem koło tego domu na rowerze i mówiłem mu "dzień dobry", to nigdy nie odpowiadał - mówi nam jeden z mieszkańców Szabdy. - Ja te dzieci widziałam - dodaje kobieta, która nie może uwierzyć w to, że w domu zostały znalezione zwłoki malucha w stanie silnego rozkładu.

Sprawę monitorujemy na portalu "Super Express Toruń". Do tematu będziemy wracać w kolejnych godzinach/dniach.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy za zabójstwo dziecka powinna być kara śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE