Szabda. Znalazła rozkładające się zwłoki maleńkiego dziecka. Policja szuka rodziców

2022-06-23 23:07
Szabda. Znalazła rozkładające się zwłoki 2-letniego dziecka. Policja szuka rodziców
Autor: Fot. Alex Marcinowski W miejscowości Szabda (powiat brodnicki) ujawniono zwłoki dwuletniego dziecka.

Szokujące odkrycie w jednym z domów w miejscowości Szabda (powiat brodnicki). Jak podaje rmf24.pl, właścicielka nieruchomości, znalazła na jej terenie zwłoki maleńkiego dziecka. Dom był wynajmowany małżeństwu, które jest obecnie poszukiwane przez policję. Para ma jeszcze inne dzieci.

Szabda: Właścicielka domu znalazła zwłoki dwuletniego dziecka. Policja szuka rodziców

Aktualizacja, 24.06.2022, 8:52

Najnowsze informacje ws. makabrycznego odkrycia w Szabdzie koło Brodnicy! Szokujące ustalenia reportera "Super Expressu" znajdziecie w tym miejscu.

Aktualizacja, godz. 22.40

Nasz reporter dowiedział się nieoficjalnie od mieszkańców miejscowości, że matka zmarłego dziecka była w ciąży z szóstym dzieckiem i na poród przez cesarskie cięcie wyjechała do Warszawy. Mieszkańcy twierdzą również, że rodzina pochodziła z Warszawy, a dom w Szabdzie wynajmowała od 2-3 lat. Ojciec dziecka po raz ostatni miał być widziany w zeszłym tygodniu, z trójką dzieci. Poniżej zdjęcia domu, w którym znaleziono zwłoki dwuletniego dziecka.

Zobacz zdjęcia w naszej galerii poniżej

Godz. 22.10

Z kolejnych ustaleń naszego reportera wynika, że właścicielka domu została powiadomiona o ujawnieniu zwłok dziecka przez dekarzy, którzy przez okno zobaczyli ciało malucha.

Godz. 21.05

Jak udało się ustalić naszemu reporterowi, małżeństwo zamieszkujące dom, w którym znaleziono zwłoki miało pięcioro dzieci. Troje z nich przebywa u dziadków. Policja poszukuje rodziców oraz jednego z dzieci. Ze wstępnych informacji wynika, że ojciec dzieci może przebywać w Warszawie, nie wiadomo jednak, gdzie jest matka zmarłego malucha.

Godz. 20.55

Makabryczne odkrycie w powiecie brodnickim! Jak podaje rmf24.pl, w miejscowości Szabda właścicielka domu znalazła zwłoki około dwuletniego dziecka. Obecnie nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną zgonu dziecka, niemniej z ustaleń reporterów portalu wynika, że ciało znajdowało się już w stanie daleko posuniętego rozkładu

Kujawsko-pomorska policja ustala obecnie miejsce pobytu rodziców zmarłego dziecka.

PRZECZYTAJ: Koszmar w Toruniu. Młody mężczyzna runął z okna wieżowca!

Reporterzy portalu rmf24.pl ustalili również, że małżeństwo wynajmujące dom, w którym znaleziono zwłoki, ma jeszcze pięcioro innych dzieci. O sprawie ujawnienia ciała dwulatka została już zawiadomiona prokuratura, która zdecyduje o podjęciu dalszych czynności.

ZOBACZ: Dwaj pedofile zatrzymani w Toruniu. Polowali na małe dziewczynki. "Chciałem nauczyć je, jak to jest"

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Zwłoki 2-letniego dziecka znalezione w domu pod Brodnicą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE