Makabryczne odkrycie pod Brodnicą. Znaleziono rozkładające zwłoki dwulatka w remontowanym domu

i

Autor: Alex Marcinowski/Super Express, Shutterstock Czytali Pismo Święte w kościele, w ich domu znaleziono zwłoki 3-letniej Majeczki. Horror koło Brodnicy

Gorliwie modlili się w kościele, w ich domu znaleziono zwłoki 3-letniej Majeczki. Horror koło Brodnicy

2022-06-24 13:55

Koszmarne odkrycie w Szabdzie koło Brodnicy w województwie kujawsko-pomorskim jest trudne do opisania. W czwartek (24.06.2022) znaleziono tam zwłoki dziecka, które były w stanie rozkładu. Reporter "Super Expressu" ma dla nas wstrząsające wieści. Znamy już tożsamość maleństwa i ich rodziców. Ojciec jest już w rękach policji. Nowe fakty w poniższym materiale na se.pl.

W miniony czwartek (23.06.2022) ujawniono zwłoki maleństwa w domu na terenie Szabdy koło Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie). Od tej pory oczy niemal całej Polski są zwrócone na małą wieś i okolice. Sąsiedzi nie ukrywali swojego szoku w rozmowie z reporterem "Super Expressu". Podkreślali, że rodzice wynajmujący ten dom wzbudzali podejrzenia, nie odpowiadali na ich "dzień dobry". Nikt jednak nie spodziewał się, że w Szabdzie rozegra się taki dramat. Pierwszego dnia prokurator Alina Szram z Prokuratury Rejonowej w Brodnicy nie potwierdziła nam płci dziecka, ale po kilkunastu godzinach poznaliśmy więcej szczegółów. Znamy już tożsamość ofiary W piątek (24.06.2022), o poranku. w Warszawie zatrzymano ojca maleństwaDalszy ciąg materiału i nowe fakty pod galerią ze zdjęciami i materiałem wideo.

Nowe fakty. Czy to było zabójstwo? Ciężkie zarzuty dla ojca Majeczki!

Przeczytaj więcej o sprawie: Mieszkali z martwym dzieckiem. Uciekli, gdy smród stał się nie do wytrzymania. Horror koło Brodnicy [WIDEO]

Sąsiedzi opowiadają o rodzinie, w domu której znaleziono zwłoki 2-letniego dziecka

Gorliwie modlili się w kościele, w ich domu znaleziono zwłoki 3-letniej Majeczki. Horror koło Brodnicy

Reporter "Super Expressu" potwierdził, że ofiara to 3-letnia Maja. Rodzicami dziewczynki są Paulina Ch. (27 l.) i Bartosz Ch. (27 l.). Ich starsze córeczki to Marysia (6 l.) i Zuzia (5 l.). Para ma jeszcze brata bliźniaka Mai, Mikołaja i najmłodszego synka - Franciszka. Z ustaleń naszego dziennikarza wynika ponadto, że rodzice zmarłej Mai aktywnie uczestniczyli w życiu kościelnym. Dobrze znał ich miejscowy proboszcz, który nazwał całą sprawę "wielkim dramatem". Wcześniej organizowali zbiórkę na chorą córeczkę. O ujawnieniu zwłok właścicielkę domu poinformowali dekarze, którzy mieli tam wykonać prace naprawcze.

Policjantka z biura prasowego KPP w Brodnicy potwierdziła w rozmowie z naszym reporterem, że ojciec maleństwa został zatrzymany do wyjaśnienia. Znalezione przy nim dziecko trafiło do placówki opiekuńczo-wychowawczej. Do tematu będziemy wracać w kolejnych dniach.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy za zabójstwo dziecka powinna być kara śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE