Makabryczne odkrycie pod Brodnicą. Znaleziono rozkładające zwłoki dwulatka w remontowanym domu

i

Autor: Alex Marcinowski/Super Express, Shutterstock Czytali Pismo Święte w kościele, w ich domu znaleziono zwłoki 3-letniej Majeczki. Horror koło Brodnicy

Gorliwie modlili się w kościele, w ich domu znaleziono zwłoki 3-letniej Majeczki. Horror koło Brodnicy

2022-06-24 13:55

Koszmarne odkrycie w Szabdzie koło Brodnicy w województwie kujawsko-pomorskim jest trudne do opisania. W czwartek (24.06.2022) znaleziono tam zwłoki dziecka, które były w stanie rozkładu. Reporter "Super Expressu" ma dla nas wstrząsające wieści. Znamy już tożsamość maleństwa i ich rodziców. Ojciec jest już w rękach policji. Nowe fakty w poniższym materiale na se.pl.

W miniony czwartek (23.06.2022) ujawniono zwłoki maleństwa w domu na terenie Szabdy koło Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie). Od tej pory oczy niemal całej Polski są zwrócone na małą wieś i okolice. Sąsiedzi nie ukrywali swojego szoku w rozmowie z reporterem "Super Expressu". Podkreślali, że rodzice wynajmujący ten dom wzbudzali podejrzenia, nie odpowiadali na ich "dzień dobry". Nikt jednak nie spodziewał się, że w Szabdzie rozegra się taki dramat. Pierwszego dnia prokurator Alina Szram z Prokuratury Rejonowej w Brodnicy nie potwierdziła nam płci dziecka, ale po kilkunastu godzinach poznaliśmy więcej szczegółów. Znamy już tożsamość ofiary W piątek (24.06.2022), o poranku. w Warszawie zatrzymano ojca maleństwaDalszy ciąg materiału i nowe fakty pod galerią ze zdjęciami i materiałem wideo.

Nowe fakty. Czy to było zabójstwo? Ciężkie zarzuty dla ojca Majeczki!

Przeczytaj więcej o sprawie: Mieszkali z martwym dzieckiem. Uciekli, gdy smród stał się nie do wytrzymania. Horror koło Brodnicy [WIDEO]

Sąsiedzi opowiadają o rodzinie, w domu której znaleziono zwłoki 2-letniego dziecka

Gorliwie modlili się w kościele, w ich domu znaleziono zwłoki 3-letniej Majeczki. Horror koło Brodnicy

Reporter "Super Expressu" potwierdził, że ofiara to 3-letnia Maja. Rodzicami dziewczynki są Paulina Ch. (27 l.) i Bartosz Ch. (27 l.). Ich starsze córeczki to Marysia (6 l.) i Zuzia (5 l.). Para ma jeszcze brata bliźniaka Mai, Mikołaja i najmłodszego synka - Franciszka. Z ustaleń naszego dziennikarza wynika ponadto, że rodzice zmarłej Mai aktywnie uczestniczyli w życiu kościelnym. Dobrze znał ich miejscowy proboszcz, który nazwał całą sprawę "wielkim dramatem". Wcześniej organizowali zbiórkę na chorą córeczkę. O ujawnieniu zwłok właścicielkę domu poinformowali dekarze, którzy mieli tam wykonać prace naprawcze.

Policjantka z biura prasowego KPP w Brodnicy potwierdziła w rozmowie z naszym reporterem, że ojciec maleństwa został zatrzymany do wyjaśnienia. Znalezione przy nim dziecko trafiło do placówki opiekuńczo-wychowawczej. Do tematu będziemy wracać w kolejnych dniach.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy za zabójstwo dziecka powinna być kara śmierci?