Policja kontroluje noszenie maseczek

i

Autor: Kujawsko-pomorska policja Zdjęcie poglądowe

Kowalewo Pomorskie. Nie miał na sobie maseczki. Trafił do więzienia

2021-11-03 15:35

Kowalewo Pomorskie to małe miasto w województwie kujawsko-pomorskim. W minioną niedzielę (31.10.2021) w jednym ze sklepów wybuchło spore zamieszanie. Jeden z klientów nie miał na sobie maseczki, co natychmiast zwróciło uwagę policjantka, który kontrolował dyskont. Na jaw wyszły inne przewinienia mężczyzny i trafił on do zakładu karnego.

Kowalewo Pomorskie. Nie miał na sobie maseczki. Trafił do więzienia

minioną niedzielę (31 października 2021 r.) około godz. 15.00 policjant, kontrolujący jeden z dyskontów w Kowalewie Pomorskim (woj. kujawsko-pomorskie) pod kątem stosowania się klientów do obostrzeń sanitarnych, zauważył mężczyznę, który nie miał założonej maseczki. To był początek kłopotów dla nieodpowiedzialnego obywatela z regionu. - W trakcie kontroli 30-letniego mieszkańca gminy okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie decyzji wydanej przez Sąd Rejonowy w Brodnicy - informuje nas asp. szt. Małgorzata Lipińska, rzecznik prasowy KPP w Golubiu-Dobrzyniu.

Czytaj też: Waldek zginął, gdy jechał po narzeczoną. Głowa chłopaka była pod wodą. Koszmarny wypadek koło Włocławka

- W trakcie dalszych czynności, wykonanych z udziałem poszukiwanego, na jaw wyszło, że przyjechał do sklepu w stanie nietrzeźwości (ponad promil alkoholu w organizmie) osobowym seatem, który nie był dopuszczony do ruchu, a 30-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie zgodnie z decyzją sądu spędzi najbliższe kilka miesięcy za wcześniejsze przewinienia - wylicza policjantka z Golubia-Dobrzynia.

Na tym również nie koniec. Zatrzymany mężczyzna odpowie za przestępstwo kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz szereg wykroczeń. Wygląda na to, że za kratkami spędzi jeszcze więcej czasu.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
Czy zakładasz maseczkę jadąc autobusem lub tramwajem?
Bijatyka w bydgoskim autobusie. Poszło o brak maseczki