Zakrwawiony nóż

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Toruń: Ewa L. walczyła z synem na noże! Ich ciała znaleziono w mieszkaniu

2021-08-23 9:55

Ewa L. (+72 l.) razem z synem Maciejem (+48 l.) niedawno wrócili do Polski. Zamieszkali w jednym z bloków w Toruniu. Ich ciała w sobotę (21 sierpnia) znalazła rodzina. By wejść do środka musieli wyważyć drzwi. Według wstępnych ustaleń, Ewa i jej syn wykrwawili się od ran nawzajem sobie zadanych. Matka i syn walczyli z sobą na noże.

Toruń: Matka z synem walczyła na noże! Zginęli oboje

- To się nie mieści w głowie. Wszystko wskazuje na to, że matka i syn stoczyli z sobą walkę na noże. To była walka na śmierć i życie. Pozabijali się na wzajem. Trudno w to uwierzyć. Wszystko jednak na to wskazuje - mówi nam jeden z toruńskich śledczych. W sobotę, 21 sierpnia około godziny 13.30 na toruńską policję zadzwonił szwagier Ewy L. Mężczyzna był zdenerwowany. Stróżom prawa tłumaczył, że od czterech dni nie miał kontaktu ze swoją szwagierką.

Zobacz także: Toruń: Wyszła do parku i już nie wróciła. Co się stało z Marianną Śniegowską?

- Przyjechałem pod jej blok, bo ja mam jej klucze od mieszkania. Nie mogłem ich otworzyć drzwi, bo klucz był z drugiej strony. Przyjeżdżajcie tutaj szybko. Ja wiertarką z sąsiadem przewierciłem zamek i wreszcie wszedłem do mieszkania, to oni leżą martwi - mówił poruszony. Policjanci pojechali pod wskazany adres. Na miejsce pojawił się też prokurator. Według wstępnych ustaleń śmierć Ewy L i jej syna Macieja nastąpiła na wskutek wykrwawienia. Wszystko jednak wskazuje na to, że mieszkaniu nie doszło do tak zwanego samobójstwa rozszerzonego tylko do krwawej bijatyki na noże. Matka i syn stoczyli z sobą śmiertelną walkę. Jedno i drugie przypłaciło za to swoim życiem.

Zróbcie sekcję zwłok mojej mamie, żebym mógł ją w spokoju pochować [NIE PUBLIKOWAC]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE