Kuriozalny wypadek na remontowanym moście w Toruniu. Sprawca wjechał w rusztowanie [Zdjęcia]

2022-01-26 18:14
Kuriozalny wypadek na remontowanym moście w Toruniu
Autor: KM PSP w Toruniu Kuriozalny wypadek na remontowanym moście w Toruniu. Sprawca wjechał w rusztowanie

Niecodzienny wypadek w Toruniu. We wtorek (26.01.2022) kierowca "osobówki" wjechał w rusztowanie na moście im. Józefa Piłsudskiego. Na miejscu pojawili się m.in. przedstawiciele toruńskiej straży pożarnej. Zobaczcie zdjęcia w poniższym materiale!

Strażacy z Torunia informują nas, że we wtorek (25.01.2022) doszło do niecodziennego wypadku na moście im. Józefa Piłsudskiego. Prace remontowe, które od dawien dawna są prowadzone na "starym moście" niedługo się zakończą, ale wciąż można tam trafić na rusztowania i narzędzia prac drogowców. Przekonał się o tym boleśnie jeden z kierowców, który wjechał w rozłożone elementy rusztowania, które znajdowały się na wydzielonym pasie ruchu. W tym przypadku na szczęście obyło się bez ofiar. Sporo pracy mieli strażacy (1 zastęp PSP z JRG nr 2) i policjanci. Zobaczcie galerię z miejsca zdarzenia poniżej! Materiały dzięki uprzejmości Komendy Miejskiej PSP w Toruniu.

Toruńscy policjanci apelują o ostrożność. Warunki atmosferyczne wciąż nie ułatwiają nam zadania. Zdejmijmy nogę z gazu i nie szarżujmy za kierownicą. Zwłaszcza w takich miejscach jak remontowany most, należy zachować czujność i odpowiedni poziom koncentracji.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Wypadek w Zielonej Górze. Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE