Co to ma być?!

Kuriozum w ścisłym centrum Torunia. Załatana droga nie wytrzymała nawet tygodnia! Mamy zdjęcia

2023-01-10 13:39

Toruń: Nie dość, że mieszkańcy muszą się mierzyć z utrudnieniami, związanymi z przebudową Bulwaru Filadelfijskiego, to jeszcze na ul. Kopernika czekają takie "niespodzianki". Przed końcem 2022 roku rozkopano tamten teren. - Miejsce wykopu załatano, a łata... nie wytrzymała nawet tygodnia - czytamy na portalu Radia ESKA Toruń.

Przebudowa Bulwaru Filadelfijskiego w Toruniu śni się po nocach kierowcom, którzy muszą szukać alternatywnych tras. Korki w centrum grodu Kopernika są obecnie szarą rzeczywistością. Objazdów trzeba szukać m.in. na ulicy Kopernika. Tam jednak czekają kolejne "niespodzianki". - Chwilę przed sylwestrem służby zrobiły wykop w kształcie kwadratu w nawierzchni ulicy - czytamy na portalu Radia ESKA Toruń. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie następstwa tych działań.

Toruń. Fuszerka przy ul. Kopernika? MZD informuje o odtworzeniu nawierzchni

- Wkrótce wykop został załatany, jednak łata nie wytrzymała nawet 7 dni i zaczęła się rozpadać - ustalił dziennikarz toruńskiej Eski. Wszystko widać na zdjęciach, które załączamy w galerii pod tekstem. - W tym miejscu była awaria wodociągów. Toruńskie Wodociągi deklarują, że docelowe odtworzenie nawierzchni zostanie wykonane do najbliższego czwartku, 12 stycznia - poinformowała Agnieszka Kobus-Pęńsko rzecznik prasowy MZD w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy Toruń jest bezpiecznym miastem?
Szaleńcza ucieczka ulicami Torunia