Ładna pogoda znów przejmuje inicjatywę! Jest tylko jeden problem [PROGNOZA]

2019-10-23 7:23 KM
Ładna pogoda przejmuje inicjatywę. Meteorolodzy mają dobre wieści
Autor: Pixabay.com Ładna pogoda przejmuje inicjatywę. Meteorolodzy mają dobre wieści

Meteorolodzy mają dobre wieści dla mieszkańców Torunia i okolic. Właściwie problem jest tylko jeden i sytuacja będzie bardzo podobna do tej, z którą mierzyliśmy się na samym początku tygodnia. Mamy dla was szczegóły poniżej!

Po raz kolejny będziemy ostrzegać - kierowcy w Toruniu i okolicach muszą uważać na drogach, podobnie zresztą jak pozostali uczestnicy ruchu. W godzinach porannych mogą pojawić się zamglenia. Na szczęście w kolejnych godzinach będzie tylko lepiej!

- Pozostaniemy w obszarze podwyższonego ciśnienia w dość ciepłej masie powietrza, która po południu ogrzeje się do około 16 stopni (komfort termiczny/łagodny chłód). Przeważnie wschodni wiatr będzie słaby, a ciśnienie atmosferyczne w ciągu dnia zacznie spadać. Warunki biometeorologiczne będą korzystne - pisze Rafał Maszewski, właściciel serwisu pogodawtoruniu.pl.

Liczymy, że nasze samopoczucie dostosuje się do korzystnego biometu.

Prognoza pogody dla Torunia - ładna pogoda do końca tygodnia?

Od czwartku zanotujemy delikatną zwyżkę temperatur, która utrzyma się... do soboty! Deszcz może się pojawić w niedzielę i jednocześnie musimy się przygotować na gwałtowne ochłodzenie. Na termometrach zaledwie... 11 stopni. Na początku przyszłego tygodnia może być jeszcze trudniej! Aktualizacje w prognozach będziemy regularnie publikować na portalu ESKA INFO Toruń.