Makabryczne odkrycie na toruńskim Rubinkowie. Zwłoki mężczyzny leżały w mieszkaniu

i

Autor: materiały policji Makabryczne odkrycie na toruńskim Rubinkowie. Zdjęcie ilustracyjne

Dramatyczne wydarzenia

Makabryczne odkrycie na toruńskim Rubinkowie. Zwłoki mężczyzny leżały w mieszkaniu

2022-10-07 9:50

Toruń: Zwłoki 51-letniego mężczyzny zostały znalezione w mieszkaniu na terenie osiedla Rubinkowo. Na miejscu pracowali policja i prokurator, ale nic nie wskazuje na sprawę kryminalną.

Toruń: Dramat na Rubinkowie. Zwłoki leżały w mieszkaniu

Na Facebooku działa popularna grupa "Rubinkowskie Ploty i Ploteczki", gdzie mieszkańcy tego osiedla dzielą się swoimi spostrzeżeniami. W tym tygodniu jedna z mieszkanek zapytała o dramatyczne wydarzenia z ulicy Piskorskiej. - Na pewno zgon, bo wynosili w czarnym worku, ale co się stało, nie wiadomo - podkreślił jeden z mieszkańców.

Znalezienie zwłok 51-letniego mężczyzny potwierdził aspirant Wojciech Chrostowski z biura Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Funkcjonariusze otrzymali wezwanie 3 października ok. godziny 21:15. Wygląda na to, że nie mamy do czynienia ze sprawą kryminalną, ponieważ w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie. 51-latek najprawdopodobniej zmarł z przyczyn naturalnych. Na miejscu pracował lekarz, który stwierdził zgon mężczyzny, policjanci oraz prokurator.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Policyjny pościg za motocyklistą ulicami Torunia. 41-latek trafił za kraty