Mały Oluś wypadł z 11. piętra wieżowca w Toruniu. Strażacy spełnili jego marzenie! [WIDEO]

2019-12-10 14:53 KM

Jego losy śledziła swego czasu cała Polska. Mały Oluś wypadł z 11. piętra wieżowca przy ul. Konstytucji 3 maja w Toruniu. Chłopiec przeżył i notuje wspaniałe postępy w rehabilitacji. Tymczasem strażacy z OSP w Unisławiu spełnili wielkie marzenie chłopczyka!

Do przerażającego zdarzenia doszło 19 września.

- Widziałam moment, kiedy pogotowie dojechało, dziecko leżało i było reanimowane przez młodą dziewczynę. Trwało to jakieś 15 minut. W między czasie dobiegł do niej mężczyzna, który spytał czy może pomóc. Dziecko było siniutkie - mówiła reporterce Radia ESKA przejęta kobieta, która była świadkiem zdarzenia.

Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

4-letni Oluś "Mały Wojownik" wraca do zdrowia. Strażacy spełnili jego marzenie!

W pomoc dla Olusia, którego sytuację lekarze z Torunia określają mianem "cudu" zaangażowali się m.in. strażacy z OSP w Unisławiu. Dobrze wiedzieli, że marzeniem chłopca jest przejażdżka ich pojazdem. Zobaczcie relację!

Wcześniej strażacy zorganizowali charytatywne ognisko "Pomagamy Olkowi" i zebrali na leczenie chłopca ponad 12 tysięcy złotych.

Obecnie trwa rehabilitacja chłopca. 4-letni "Mały Wojownik" może mówić o wielkim szczęściu. Jego stan ulega poprawie. Pod koniec października lekarze zdecydowali o jego wypisaniu ze szpitala. Redakcja ESKA INFO Toruń życzy 4-latkowi dużo zdrowia!