Marianki: CIAŁO 19-LATKA w lesie pod Włocławkiem. Został ZAMORDOWANY? Nowe fakty

i

Autor: KWP Lublin; zdj. ilustr.

Marianki: CIAŁO 19-LATKA w lesie pod Włocławkiem. Został ZAMORDOWANY? Nowe fakty

2021-01-08 22:48

Nowe fakty ws. przerażającej sprawy i śmierci 19-latka z Włocławka. Ciało młodego mężczyzny znaleziono w lesie pod miastem w Trzech Króli, w środę, 6 stycznia. Został zamordowany? Odpowiedzi na to pytanie szuka policja i prokuratura. Zatrzymano pierwsze osoby, które mogą mieć związek z tą sprawą.

Są pierwsze zatrzymania w przerażającej sprawie śmierci 19-letniego mieszkańca Włocławka. Ciało chłopaka znaleziono w lesie pod miastem w środę, 6 stycznia. Chłopak mógł zostać zamordowany. Kto i dlaczego dokonał tej zbrodni? Śledczy nie zdradzają swoich ustaleń, ale sprawa jest w toku. Co wiemy?

W środę po godz. 10.00 przypadkowy przechodzień odnalazł ciało nastolatka i zadzwonił na numer alarmowy.

Zobacz też: Marek N. WTARGNĄŁ do szkoły w Brześciu Kujawskim i zaczął STRZELAĆ! Są NOWE FAKTY

– Policjanci z Włocławka zostali powiadomieni o zwłokach mężczyzny odnalezionych tuż przy drodze żużlowej, znajdującej się w kompleksie leśnym w pobliżu miejscowości Marianki (gmina Brześć Kujawski) – informuje st. sierż. Tomasz Tomaszewski. – Przeprowadzone czynności pozwoliły wstępnie ustalić, że do śmierci 19-latka mogły przyczynić się inne osoby.

Od samego początku prokuratorskie śledztwo było prowadzone w kierunku przestępstwa z art. 148 Kodeksu karnego, a więc zabójstwa. W piątek śledczy potwierdzili, że w związku z tą sprawą zatrzymano pierwsze osoby. Jaki mają związek ze zbrodnią pod Włocławkiem?

Zobacz też: Kurzętnik: TAJEMNICZA ŚMIERĆ 13-latki z domu dziecka! MAKABRYCZNE odkrycie [AKTUALIZACJA]

Śledczy nie komentują i nie zdradzają szczegółów. Wiemy, że na ciele 19-latka znaleziono ranę kłutą podudzia. Czy to była bezpośrednia przyczyna zgonu? Odpowiedź przyniesie dopiero sekcja zwłok. Śledztwo jest w toku. Do sprawy będziemy jeszcze wracać.

Sedno Sprawy - Anna-Maria Żukowska

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE