Kurzętnik: ŚMIERĆ 13-latki z domu dziecka! Spadła ze skarpy?

Kurzętnik: TAJEMNICZA ŚMIERĆ nastolatki. MAKABRYCZNE odkrycie. Jak zginęła?
Autor: KWP Lublin; zdj. ilustr.

Makabryczne odkrycie w Kurzętniku (woj. warmińsko-mazurskie): Policja i prokuratura nie zdradzają szczegółów sprawy, ale deklarują, że robią wszystko, co możliwe, by odpowiedzieć na pytanie, jak zginęła młoda dziewczyna i co tam się stało. Jej ciało znaleziono dziś rano… W piątek wieczorem dowiedzieliśmy się, że to 13-latka z domu dziecka! Jej ciało zostało znalezione w strumyku.

Aktualizacja [sobota 9 stycznia - godz. 14.20]

Jak nieoficjalnie informuje RMF FM, 13-latka z domu dziecka mogła zginąć wskutek nieszczęśliwego wypadku, spadając z wysokiej skarpy.

Aktualizacja [sobota 9 stycznia]

Jak informuje PAP, ciało 13-latki z domu dziecka znaleziono w strumyku. Badająca sprawę śmierci dziewczynki prokuratura wykluczyła wstępnie udział osób trzecich. Przyczyny zgonu nastolatki ujawni zaplanowano na wtorek 12 stycznia sekcja zwłok.

AKTUALIZACJA: To ciało 13-latki z domu dziecka

Martwa dziewczynka, której ciało odnaleziono w piątek w Kurzętniku była 13-letnią podopieczną domu dziecka w Pacółtowie. W placówce była widziana w czwartek, później przepadła bez wieści. Dokładne okoliczności jej zaginięcia i śmierci ma wyjaśnić trwające postępowanie.

Wcześniej informowaliśmy:

Sprawę tajemniczej śmierci nastolatki, której ciało znaleziono w Kurzętniku, bada policja i prokuratura. Śledczy, tłumacząc się dobrem śledztwa, nie zdradzają szczegółów. W tej sprawie wciąż więcej jest pytań niż odpowiedzi. Jak i dlaczego doszło do tragedii? Co tam się stało?! Ofiara to młoda, nastoletnia dziewczyna. Miała przed sobą całe życie…

Zobacz też: KOSZMAR na drogach. Uwaga! TO stanie się w całym kraju. Będzie NIEBEZPIECZNIE

8 stycznia oficer dyżurny nowomiejskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące znalezienia ciała młodej dziewczyny w Kurzętniku – potwierdza st. asp. Bartłomiej Smarz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, którzy, pod nadzorem prokuratora, wykonywali tam oględziny. Śledztwo mające na celu wyjaśnienie okoliczności tragedii ruszyło od razu po odkryciu ciała martwej nastolatki.

Zobacz też: Gdańsk: Symbol STRAJKU KOBIET w sądzie. SZOKUJĄCE! Sędzia nie wiedział, co robić

Wszelkie okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu przygotowawczym – deklaruje Smarz.

Śledczy nie zdradzają jednak szczegółowych okoliczności sprawy. Jak, gdzie i dlaczego zginęła nastolatka? Młoda dziewczyna miała przed sobą całe życie…

Zobacz też: Działdowo: "Zabił żonę" przez worek na śmieci? Policjanci nie mieli litości!

Super Raport 08.01 (Goście: Bolesław Piecha - PiS oraz dr Tomasz Płudowski - amerykanista, Collegium Civitas)

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!