Marianki: TAJEMNICZE ZABÓJSTWO pod Włocławkiem.

i

Autor: Shutterstock Marianki: TAJEMNICZE ZABÓJSTWO pod Włocławkiem.

Marianki: TAJEMNICZE ZABÓJSTWO pod Włocławkiem. TO ON zamordował 19-latka w lesie?!

2021-01-10 15:45

Trwające w tej sprawie śledztwo zdradza przerażający obraz zbrodni, do jakiej doszło pod Włocławkiem (woj. kujawsko-pomorskie). Tajemnicze zabójstwo 19-latka miało miejsce kilka dni temu. Ciało młodego mężczyzny odnaleziono w Trzech Króli. Prokuratura postawiła zarzuty m.in. 29-letniemu mężczyźnie. To on zamordował 19-latka w lesie?

Ciało młodego mężczyzny zupełnym przypadkiem zostało odnalezione w Trzech Króli, a więc w środę, 6 stycznia, przed południem. Od razu ruszyło śledztwo, mające wyjaśnić, kto dokonał tej zbrodni i odpowiada za tajemnicze zabójstwo pod Włocławkiem.

Zobacz: Marianki: CIAŁO 19-LATKA w lesie pod Włocławkiem. Został ZAMORDOWANY? Nowe fakty

Policjanci z Włocławka zostali powiadomieni o zwłokach mężczyzny odnalezionych tuż przy drodze żużlowej, znajdującej się w kompleksie leśnym w pobliżu miejscowości Marianki (gmina Brześć Kujawski) – relacjonował st. sierż. Tomasz Tomaszewski. – Przeprowadzone czynności pozwoliły wstępnie ustalić, że do śmierci 19-latka mogły przyczynić się inne osoby.

Na ciele 19-latka znaleziono ranę kłutą podudzia. Od samego początku śledztwo było prowadzone w kierunku najcięższej zbrodni – zabójstwa. W piątek prokuratura poinformowała o pierwszych zatrzymaniach. Dziś znamy już ich efekty.

Zobacz też: Kurzętnik: TAJEMNICZA ŚMIERĆ 13-latki z domu dziecka! Spadła ze skarpy?

Jak informuje Radio ESKA – śledczy zatrzymali aż sześć osób. Dwie z nich usłyszały zarzuty. To 29- i 23-letni mieszkańcy Włocławka. Starszy odpowie za zabójstwo poprzez cios nożem w udo, a obaj za pozostawienie rannego bez udzielenia pomocy.

Mężczyźni zostali aresztowani. Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Za kratami poczekają na proces. 29-latkowi z Włocławka grozi dożywocie lub 25 lat więzienia. Jego młodszy kolega może spędzić w więzieniu trzy lata.

Super Raport 08.01 (Goście: Bolesław Piecha - PiS oraz dr Tomasz Płudowski - amerykanista, Collegium Civitas)

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE