MASAKRA na drodze pod Włocławkiem. Kobieta ZGINĘŁA NA MIEJSCU! [ZDJĘCIA]

2019-10-17 8:38 Redakcja

To było prawdziwie koszmarne popołudnie na trasie pomiędzy Włocławkiem a Nową Wsią. Zderzyły się dwa samochody osobowe i niestety bilans tego zdarzenia jest tragiczny - kierująca jednym z nich poniosła śmierć na miejscu. Trwa postępowanie policji pod nadzorem prokuratora.

Do wypadku doszło w środę (16 października) około godziny 15:40 na Alei Jana Pawła II pomiędzy Włocławkiem a Nową Wsią.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów i prokuratora wynika, że 68-letnia kierująca toyotą jadąc od strony Włocławka nagle z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się opel prowadzony przez 28-latkę. W wyniku czołowego zderzenia kierująca toyotą pomimo udzielonej pomocy przez świadków zmarła, natomiast kierująca oplem została zabrana do szpitala - przekazuje st. sierż. Tomasz Tomaszewski z KMP we Włocławku.

Okoliczności wypadku wyjaśniają funkcjonariusze z Włocławka pod nadzorem prokuratury. - Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia oraz wykonali dokumentację fotograficzną - podsumowuje Tomasz Tomaszewski.

Nasza redakcja przyłącza się do apelu służb i po raz kolejny przypomina - jedźcie ostrożnie! Warunki na drogach bywają jesienią mocno zdradliwe. Warto zdjąć nogę z gazu i mieć oczy szeroko otwarte!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.