Ministerstwo Zdrowia: Zgon pacjenta w Grudziądzu. Nowy przypadek koronawirusa w Kujawsko-Pomorskiem [14.05.2020]

2020-05-14 17:49 KM
Zgon pacjenta w szpitalu Grudziądzu. Koronawirus zabił w Kujawsko-Pomorskiem
Autor: archiwum portalu ESKA INFO Zgon pacjenta w szpitalu Grudziądzu. Koronawirus zabił w Kujawsko-Pomorskiem

Koronawirus znów zabił w Grudziądzu. Ministerstwo Zdrowia opublikowało kolejny raport z walki z koronawirusem w Polsce. Jest jeden nowy przypadek w województwie kujawsko-pomorskim. Nadal gigantyczny problem ma województwo śląskie. Zobaczcie aktualne dane, udostępnione przez przedstawicieli resortu.

Koronawirus w Polsce. Nowy przypadek w Kujawsko-Pomorskiem - 14.05.2020

Najnowsze dane z Ministerstwa Zdrowia zostały opublikowane w czwartek (14 maja) o godzinie 17:30. Wciąż dramatycznie wygląda sytuacja na Śląsku. Jest też pierwszy od kilku dni przypadek w województwie kujawsko-pomorskim.

- Mamy 146 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (93), mazowieckiego (22), małopolskiego (9), łódzkiego (7), dolnośląskiego (6), opolskiego (3), kujawsko-pomorskiego (1), lubelskiego (1), podkarpackiego (1), podlaskiego (1), wielkopolskiego (1), zachodniopomorskiego (1) - informuje MZ w specjalnym komunikacie.

- Informujemy, że kolejna osoba zakażona koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim to mieszkaniec Bydgoszczy - przekazuje Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki.

Niestety przybywa ofiar śmiertelnych. 

Koronawirus zabił w Grudziądzu. Kim był pacjent? 14.05.2020

Z przykrością przekazujemy wieści o kolejnym zgonie, który został odnotowany w szpitalu w Grudziądzu. To niestety nie jedyny śmiertelny przypadek w Polsce.

- Z przykrością informujemy o śmierci 14 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 60-M Grudziądz, 89-K, 75-M Poznań, 90-K Łańcut, 68-M Wałbrzych, 42-M Wrocław, 80-M Oleśnica, 66-M Strzelce Opolskie, 79-K Szczecin, 65-M Racibórz, 87-M Zawiercie, 96-M Bielsk Podlaski, 18-K Radom, 84-K Warszawa. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące - czytamy w komunikacie MZ.

Wszystkim rodzinom i przyjaciołom ofiar składamy wyrazy współczucia.

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 17 615/883 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Są też dobre wieści z województwa kujawsko-pomorskiego. Odnotowano 3 nowych ozdrowieńców. Ich liczba wzrosła do 309. W regionie zmarło 40 osób, łącznie zakażonych jest 578 osób.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Koronawirus Kujawsko-Pomorskie - bądź na bieżąco

Super Raport 14 V (goście: Kamiński, Simon)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.