MZ: 139 nowych przypadków koronawirusa w Polsce. Jeden w okolicach Torunia [4.06.2020]

2020-06-04 10:31 KM
Namioty przed szpitalem w Toruniu. Tam walczy się z koronawirusem
Autor: Łukasz Łukaszewski / nadesłane MZ: 139 nowych przypadków koronawirusa w Polsce. Jeden w okolicach Torunia

W czwartek (4 czerwca) tuż po godzinie 10:00, Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych przypadkach koronawirusa w Polsce. Jest jeden nowy chory w województwie kujawsko-pomorskim. Nadal niechlubnym "liderem" jest województwo śląskie. Zobaczcie kolejny raport z walki z COVID-19 w naszym kraju.

Spis treści

  1. Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia o nowych przypadkach - 4.06.2020, godzina 10:00
  2. Koronawirus w Polsce. Dwie śmiertelne ofiary - 4.06.2020, godzina 10:00

Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia o nowych przypadkach - 4.06.2020, godzina 10:00

Cały czas groźny i budzący lęk wśród wielu mieszkańców naszego kraju. Koronawirus w Polsce szaleje zwłaszcza w województwie śląskim, gdzie znów liczba nowych przypadków jest trzycyfrowa.

- Mamy 139 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (104), małopolskiego (15), wielkopolskiego (6), świętokrzyskiego (5), opolskiego (4), dolnośląskiego (3), kujawsko-pomorskiego (1) i podlaskiego (1) - informuje Ministerstwo Zdrowia w komunikacie z godziny 10:00.

- Informujemy, że kolejne 2 osoby zakażone koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim to mieszkańcy Bydgoszczy. Jednocześnie informujemy, że mieszkanka Bydgoszczy wykazana 2 czerwca jako zakażona koronawirusem, po weryfikacji wyniku zostaje usunięta z wykazu osób zakażonych. Raport został skorygowany - przekazuje biuro prasowe wojewody Mikołaja Bogdanowicza.

Koronawirus w Polsce. Dwie śmiertelne ofiary - 4.06.2020, godzina 10:00

Koronawirus wciąż zbiera swoje żniwo. Niestety Ministerstwo Zdrowia informuje o kolejnych pacjentach, którzy przegrali walkę z paskudną chorobą.

- Z przykrością informujemy o śmierci 2 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 83-K Zgierz, 67-M Racibórz. Osoby te miały choroby współistniejące - czytamy w komunikacie.

Współczujemy rodzinom i przyjaciołom seniorów.

Liczba zakażonych koronawirusem: 24 826/1 117 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Koronawirus w Kujawsko-Pomorskiem - bądź na bieżąco

Punkt pobierania wymazów do badań na koronawirusa TEST&GO w Grójcu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.