Oddaj krew dla Nadii Przybyłowskiej i pomóż ratować życie 5-latki z Brodnicy!

2020-06-03 15:48 EIB
Oddaj krew dla Nadii Przybyłowskiej i pomóż ratować życie 5-latki z Brodnicy!
Autor: KWP Bydgoszcz Oddaj krew dla Nadii Przybyłowskiej i pomóż ratować życie 5-latki z Brodnicy!

Nadia, to niespełna 5-letnia córka brodnickiego policjanta, u której 4 maja zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Teraz dziewczynka przebywa w bydgoskim szpitalu, gdzie poddawana jest intensywnej chemioterapii.

Tata Nadii jest policjantem z nastoletnim stażem. Kilka lat był przewodnikiem psa służbowego w brodnickiej komendzie, obecnie pełni służbę w Ogniwie Patrolowo- Interwencyjnym, gdzie na co dzień troszczy się i dba o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu. Tym razem to rodzina policjanta potrzebuje pomocy w walce o zdrowie i życie córeczki.

ZOBACZ: 10-letniego Andrzejka przysypał piach w Krępinach. Lekarz z Torunia przekazuje nowe wieści

18 czerwca w godz. 9.00-14.00 przy Komendzie Powiatowej Policji w Brodnicy odbędzie się zbiórka krwi, przeznaczona dla Nadii Przybyłowskiej. Do zaparkowanego mobilnego ambulansu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa może przyjść każdy chętny i podzielić się drogocennym darem, jakim jest krew.

Tego samego dnia, w godz. 8.00-11.30  krew będzie można oddawać w Terenowej Stacji  Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa  SP ZOZ, przy ul. Powstańców Warszawy 5 w Bydgoszczy.

Policja zaprasza do udziału w zbiórce kolegów po fachu, przedstawicieli wszystkich służb mundurowych oraz mieszkańców Brodnicy!

Przypomnijmy, że dawcą krwi może zostać osoba, która nie ma żadnych dyskwalifikujących jej chorób, mieszcząca się w określonej grupie wiekowej i wagowej czyli między 18 a 65 rokiem życia, ważąca nie mniej niż 50 kg.

Pamiętaj, Twoja krew może uratować niejedno życie!

Poszukiwania Piotra Nowarkiewicza. Do akcji włączył się Krzysztof Rutkowski. Gdzie jest 16-latek?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.