Zaginął 50-letni Jacek Roszak z Torunia! Policja prosi o pomoc [ZDJĘCIE, RYSOPIS]

2020-06-03 11:25 KM
Zaginiony Jacek Roszak z Torunia
Autor: KMP w Toruniu Zaginął 50-letni Jacek Roszak z Torunia! Policja prosi o pomoc

Policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu poszukują 50-letniego Jacka Roszaka. - Zaginiony wyszedł z działki 31 maja tego roku i do chwili obecnej nie powrócił. Osoby, które znają jego miejsce pobytu proszone są o kontakt - przekazuje mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Ważny komunikat policji z Torunia. Funkcjonariusze z komisariatu na toruńskim Podgórzu prowadzą poszukiwania 50-letniego Jacka Roszaka. Mężczyzna mieszka przy ul. Andersa. W minioną niedzielę, 31 maja tego roku około godz. 14:00 wyszedł z działki przy ul. Przybyszewskiego. Do chwili obecnej nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego 50-latka z Torunia: szczupła budowa ciała, wzrost około 180 cm, włosy ciemne krótkie, widoczne braki w uzębieniu. Porusza się w charakterystyczny sztywny sposób przypominający marsz. Zaginiony może mieć problem z właściwą oceną sytuacji.

- W chwili zaginięcia ubrany był w: jasnozieloną czapkę z wyblakłym daszkiem, białą koszulkę z krótkim rękawem i niebieskimi wstawkami z przodu, jasnoniebieskie spodnie jeansowe i ciemne buty sportowe - przekazuje mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jego odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń - Podgórz, ul. Poznańska 127/129, tel. dyżurny 47 754 24 70 lub 112.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Super Raport 2 VI (goście: Kowal, Grzesiowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.