Ogień zabił matkę i trzy córki. Pijany sąsiad gotował obiad! HORROR w Inowrocławiu [ZDJĘCIA]

2020-06-03 9:37
Eugeniusz S. odpowiada przed bydgoskim sądem w sprawie koszmarnego pożaru, który miał miejsce w Inowrocławiu
Autor: Alex Marcinkowski / SUPER EXPRESS Ogień zabił matkę i trzy córki, bo on po pijaku gotował obiad. Eugeniusz S. odpowiada za pożar w Inowrocławiu

Miał 3 promile alkoholu we krwi. Poczuł głód. Wstawił obiad i zasnął. Przez niego wybuchł koszmarny w skutkach pożar w Inowrocławiu. Eugeniusz S., wyszedł z niego bez szwanku. Ogień zabił jego sąsiadkę Monikę S. (+31 l.) i jej córeczki: Oliwkę (+5 l.), Zuzię (+4l.) i Lenką (+3 mies.). Dzisiaj przed Sądem Okręgowym w Bydgoszczy rozpoczął się proces Eugeniusza S.. Grozi mu do 8 lat wiezienia.

Ta tragedia nie miała prawa się wydarzyć. Eugeniusz S. (61-l), który mieszkał w kamienicy przy ulicy Orlowskiej w Inowrocławiu miał nakaz eksmisji. Nie wiadomo dlaczego mimo to mieszkał dalej. 28 października 2019 roku Eugeniusz S. pił od rana. Koło południa postanowił przyrządzić sobie posiłek. Zapalił ogień. Postawił garnek i położył się na kanapie. Zasnął. Spał tak twardo, że spalił się garnek. W jego mieszkaniu wybuchł pożar.

Mężczyzna nie próbował go gasić tylko wyszedł na zewnątrz. Ogień odciął jego sąsiadkę Monikę S., jej córeczki: Oliwkę (+5 l.), Zuzię (+4l.) i Lenką (+3 mies.). Ta była uwięziona w mieszkaniu.

Kobieta po ratunek zadzwoniła do Łukasza R., ojca swoich dwóch starszych córek, z którym rozstała się jakiś czas temu. Ten gdy dojechał pod jej dom ruszył na ratunek, rzucił się w płomienie. To on powiedział strażakom, że w mieszkaniu są dzieci. Sam je wyniósł z pożaru. Niestety umarły na jego rękach. Po pożarze pijany jak bela z trzema promilami Eugeniusz S. został zatrzymany przez policję. I dobrze. bo mogło dojść do samosądu. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

We wtorek (2 czerwca) przed Sądem Okręgowym w Bydgoszczy rozpoczął się jego proces Eugeniusza S., Za nieumyślne spowodowanie pożaru grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Żadna kara nie przywróci jednak życia Monice S. i jej dzieciom.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Super Raport 2 VI (goście: Kowal, Grzesiowski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE