Na urodziny przyjadą tysiące fanów Radia Maryja. Ile ojciec Rydzyk zapłaci za Arenę Toruń?

2019-12-05 16:44 EITOR
Na urodziny przyjadą tysiące fanów Radia Maryja. Ile ojciec Rydzyk zapłaci za Arenę Toruń?
Autor: Google Street View Na urodziny przyjadą tysiące fanów Radia Maryja. Ile ojciec Rydzyk zapłaci za Arenę Toruń?

W najbliższy weekend Toruń będzie miał wielu gości. Zwolennicy rozgłośni Radio Maryja pojawią się w grodzie Kopernika, aby rozpocząć świętowanie 28. urodzin stacji. Najważniejsze wydarzenia przypadają na sobotę. Jak dużo musiał zapłacić ojciec Rydzyk spółce, zarządzającej Areną Toruń?

Jak już informowaliśmy was na portalu ESKA INFO Toruń - w najbliższą sobotę (7 grudnia) możecie się spodziewać utrudnień w ruchu drogowym. Wszystko ma związek z 28. urodzinami Radia Maryja. Przypominamy wam materiał, a znajdziecie go TUTAJ.

Urodziny Radia Maryja w Toruniu. Co w programie?

Hasło uroczystości to "„Głosić Chrystusa Pana z Maryją”. - Uroczystościom będzie przewodniczył ks. abp Wacław Depo, metropolita częstochowski, przewodniczący Rady ds. Środków Społecznego Przekazu Konferencji Episkopatu Polski - czytamy w oficjalnym komunikacie Radia Maryja.

Powitanie uczestników urodzin zaplanowano na 7 grudnia. Początek o godzinie 12:00. Najważniejszy punkt to 15:30 - uroczysta Msza św..

- Koniecznie pomyślmy o tym szczególnym prezencie dla Matki Najświętszej, o zrobieniu Jej radości, o wynagrodzeniu w pierwszą sobotę miesiąca. Zaprośmy wszystkich - przekazuje ojciec Rydzyk w specjalnym komunikacie.

Pozostaje jeszcze pytanie, które co roku frapuje mieszkańców - jak dużo o. Rydzyk zapłacił za wynajem Areny Toruń?

W poprzednich latach Toruńska Infrastruktura Sportowa umawiała się z redemptorystami na 20 tysięcy złotych. Nic nie wskazuje na to, że tym razem miałoby być inaczej. Jak czytamy na portalu "Gazety Wyborczej" - organizatorzy nie mogą liczyć na żadne ulgi.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE