Tak zmieniał się ojciec Rydzyk! Zobaczcie jego metamorfozę [ZDJĘCIA]

2019-12-04 11:28 Redakcja

Ojciec Tadeusz Rydzyk to jeden z najbardziej znanych kapłanów w całej Polsce. Kontrowersyjny, pełen zaskakujących wypowiedzi i wywołujący skrajne emocje nie tylko w Toruniu. Zobaczcie jak się zmienił w ostatnich latach!

Od czasu przyjęcia święceń kapłańskich zmieniło się bardzo wiele. Z pewnością ojciec Rydzyk nie jest obecnie kojarzony tylko z kościołem. Zaangażował się w edukację, telewizję, radio, a także... geotermię.

Prawdopodobnie nie ma regionu Polski, gdzie nie kojarzy się o. Tadeusza Rydzyka. Na urodziny Radia Maryja w Toruniu co roku przyjeżdżają tysiące zwolenników rozgłośni. Sam duchowny przyzwyczaił nas do tego, że w język specjalnie się nie gryzie. Przedstawia zdecydowane poglądy, a jego słowa są zazwyczaj szeroko komentowane na pierwszych stronach gazet.

Nie da się ukryć, że w ciągu kilkudziesięciu lat ojciec Rydzyk bardzo się zmienił. Zobaczcie to na zdjęciach, które umieszczamy nad tekstem! Poniżej możecie zmierzyć się z quizem wiedzy o przedstawicielu zakonu... no właśnie jakiego? Sprawdźcie sami!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE