Tak zmieniał się ojciec Rydzyk! Zobaczcie jego metamorfozę [ZDJĘCIA]

2019-12-04 11:28

Ojciec Tadeusz Rydzyk to jeden z najbardziej znanych kapłanów w całej Polsce. Kontrowersyjny, pełen zaskakujących wypowiedzi i wywołujący skrajne emocje nie tylko w Toruniu. Zobaczcie jak się zmienił w ostatnich latach!

Od czasu przyjęcia święceń kapłańskich zmieniło się bardzo wiele. Z pewnością ojciec Rydzyk nie jest obecnie kojarzony tylko z kościołem. Zaangażował się w edukację, telewizję, radio, a także... geotermię.

Prawdopodobnie nie ma regionu Polski, gdzie nie kojarzy się o. Tadeusza Rydzyka. Na urodziny Radia Maryja w Toruniu co roku przyjeżdżają tysiące zwolenników rozgłośni. Sam duchowny przyzwyczaił nas do tego, że w język specjalnie się nie gryzie. Przedstawia zdecydowane poglądy, a jego słowa są zazwyczaj szeroko komentowane na pierwszych stronach gazet.

Nie da się ukryć, że w ciągu kilkudziesięciu lat ojciec Rydzyk bardzo się zmienił. Zobaczcie to na zdjęciach, które umieszczamy nad tekstem! Poniżej możecie zmierzyć się z quizem wiedzy o przedstawicielu zakonu... no właśnie jakiego? Sprawdźcie sami!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE