Urodziny Radia Maryja w Toruniu. Spore utrudnienia w ruchu drogowym!

2019-12-05 8:47
Urodziny Radia Maryja w Toruniu. Spore utrudnienia w ruchu drogowym!
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Urodziny Radia Maryja w Toruniu. Spore utrudnienia w ruchu drogowym!

Już w najbliższą sobotę (7 grudnia) w Toruniu pojawi się wielu pielgrzymów. Ma to związek z urodzinami Radia Maryja, na które od dłuższego czasu zaprasza ojciec Tadeusz Rydzyk. Uroczystości wiążą się z utrudnieniami w ruchu drogowym. Zobaczcie szczegóły!

Przed nami 28. urodziny rozgłośni Radio Maryja. Impreza odbędzie się - podobnie jak rok temu - w Arenie Toruń. W okolicach będą spore utrudnienia w ruchu drogowym.

Urodziny Radia Maryja w Toruniu. Zobacz gdzie pojawią się utrudnienia!

- Kierowcy jadący ul. Legionów  w godzinach od 7.00 do około godz.13.00 nie będą mogli skręcić w ul. Żwirki i Wigury, w kierunku ul. Grudziądzkiej. Zalecany dojazd od strony ul. Grudziądzkiej.

- Utrudnienia w ruchu mogą wystąpić na Drodze Starotoruńskiej. W godzinach 9.00-12.00 spodziewany jest przyjazd pielgrzymów do znajdującego się w tym miejscu kościoła pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II

- Z kolei na ulicy Bema w godzinach od 9.00 do 21.00 na odcinku od ul. Osmańskiego do pl. Hoffmanna będą występowały czasowe utrudnienia w ruchu, związane z zatrzymywaniem się autobusów dowożących uczestników na uroczystości - przekazuje nam Agnieszka Kobus-Pęńsko, rzecznik prasowy MZD w Toruniu.

Urodziny Radia Maryja w Toruniu. Skrajne emocje dotyczące imprezy

Święto popularnej rozgłośni co roku wywołuje bardzo dużo emocji. W tym momencie warto przypomnieć słynny taniec polityków, który rozgrzał internet po grudniowej imprezie z 2018 roku. Zobaczycie go TUTAJ.

Także tym razem mieszkańcy Torunia pytają regularnie ile ojciec Rydzyk zapłaci za Arenę Toruń. Śledźcie ESKA INFO Toruń - będziemy na bieżąco komentować ten temat!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE