Napad na jubilera w Toruniu. Sprawcę dopadli w Rzeszowie [ZDJĘCIA, WIDEO]

2020-05-13 12:40 EITOR

Kryminalni z toruńskiej komendy ustalili kto dokonał na sklep jubilerski. 22-latek został zatrzymany na drugim końcu Polski, a konkretnie w Rzeszowie i stamtąd przetransportowany do Torunia. - Jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Jest recydywistą, więc grozi mu teraz do 15 lat więzienia - przekazuje mł. asp. Wojciech Chrostowski, oficer prasowy KMP w Toruniu.

W miniony wtorek (12 maja) za karty trafił 22-latek podejrzewany o napad na sklep z biżuterią. Do zdarzenia doszło 7 maja około południa na toruńskiej starówce. Zamaskowany mężczyzna po wejściu do sklepu wyciągnął przedmiot przypominający broń, a następnie stłukł jedną z gablot i ukradł z niej biżuterię, po czym uciekł. Jak przekonują toruńscy policjanci - dzięki doskonałemu rozpoznaniu kryminalnych z miejscowej komendy, już kilka godzin po napadzie znane były im personalia sprawcy. Jego zatrzymanie było już tylko kwestią czasu.

- Mężczyzna wpadł w jednym z hoteli w Rzeszowie. Stamtąd trafił do Torunia, gdzie jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Kryminalni będą również ustalać, czy mężczyzna nie ma na koncie innych tego typu przestępstw - informuje nas mł. asp. Wojciech Chrostowski, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Jak się okazuje - 22-latek jest recydywistą. Był już wcześniej karany między innymi za rozboje. - Grozi mu teraz do 15 lat więzienia - podsumowuje policjant z Torunia.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl

Napadł na jubilera w Toruniu. Znaleźli go w Rzeszowie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.