Nawet 21 stopni, ale poranek nie będzie przyjemny [Pogoda Toruń 17.10.2022]

i

Autor: CC Unsplash.com / Licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Nawet 21 stopni, ale poranek nie będzie przyjemny [Pogoda Toruń 17.10.2022]

Powiew lata

Nawet 21 stopni, ale poranek nie będzie przyjemny [Pogoda Toruń 17.10.2022]

2022-10-17 7:01

Pogoda Toruń 17.10.2022. Poniedziałek przyniesie niespodzianki. Temperatury pójdą w górę, ale słońce będzie potrzebowało trochę czasu, aby przejąć inicjatywę na niebie. Najnowszą prognozę cenionego eksperta przekazujemy poniżej.

Pogoda Toruń 17.10.2022. Prognoza na poniedziałek 

Najnowsza pogoda dla Torunia ucieszy wszystkich  tych, którzy tęsknią za latem. Początek tygodnia przyniesie bardzo przyjemne temperatury. - W poniedziałek rano i przed południem sporo chmur, a początkowo mgieł, ale od godzin południowych słońce powinno zacząć dominować na niebie - przez cały dzień bez opadów. Napływać będzie ciepła masa powietrza, która po południu ogrzeje się do około 21 stopni. Będzie ciepło, choć poranek zapowiada się na chłodny - pisze Rafał Maszewski z serwisu pogodawtoruniu.pl.

Południowy wiatr będzie początkowo słaby, po południu i wieczorem umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne będzie się przejściowo stabilizować na podwyższonym poziomie. Warunki biometeorologiczne będą obojętne - dodaje ceniony ekspert z Torunia.

Prognoza długoterminowa dla Torunia. Taka będzie reszta tygodnia 

Od wtorku (18.10.2022 r.) będziemy notowali konkretne ochłodzenie, któremu towarzyszyć zamierzają przelotne opady deszczu i momentami dość silny wiatr. W dniach 19-21 października temperatury będą osiągać maksymalnie 11 stopni, a w godzinach porannych trzeba być gotowym na skrobanie szyb samochodów, a to w związku z zapowiadanymi przymrozkami. Ocieplenie (na poziom 15-16 stopni przyjdzie dopiero w drugiej części przyszłego weekendu. Prognozy będziemy aktualizować w naszym serwisie.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy korki w Toruniu to poważny problem?
Posłanka Joanna Scheuring-Wielgus z Nowej Lewicy i Iwona Michałek z Porozumienia ćwiczą razem na siłowni w Toruniu