Polował na rowery. W końcu dopadła go policja

i

Autor: Małopolska Policja / Zdjęcie poglądowe "Polował" na rowery. W końcu dopadła go policja z Torunia

23-latek zatrzymany

"Polował" na rowery. W końcu dopadła go policja

2022-10-15 12:13

Toruń: W miniony czwartek (13.10.2022 r.) kryminalni z komisariatu na toruńskim Śródmieściu przedstawili 23-latkowi zarzuty za kradzież dwóch rowerów. - Mężczyźnie grozi teraz do 5 lat więzienia - przekazał nam asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Toruń: Policja dopadła złodzieja rowerów

Sukcesem kryminalnych pochwalili się policjanci z KMP w Toruniu. Funkcjonariusze zatrzymali na terenie miasta złodzieja, którego podejrzewali o kradzież dwóch rowerów. Mężczyzna "zwinął" jednoślady z ulicy Grunwaldzkiej i Św. Józefa. - Typowania kryminalnych okazały się strzałem w dziesiątkę. Zebrany przez stróżów prawa materiał dowodowy i wnikliwa analiza śladów doprowadziły do wniosku, ze to właśnie zatrzymany 23-latek dokonał tych przestępstw. Teraz może mu grozić do 5 lat więzienia - informuje asp. Wojciech Chrostowski z Zespołu Kontroli i Dyscypliny KMP w Toruniu.

Policjanci z Torunia prowadzą jeszcze m.in. sprawę kradzieży, do których dochodziło na Rubinkowie. Podejrzani atakują w sklepach spożywczych i drogeriach. Wizerunek poszukiwanych przekazali mediom. Szczegóły, w podlinkowanym tekście.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Nocna agresja kierowcy na terenie Torunia. Wszystko się nagrało!