Nocny horror w centrum Torunia. Uderzał pięściami i kopał swoją ofiarę

i

Autor: Shutterstock Nocny horror w centrum Torunia. "Uderzał pięściami i kopał swoją ofiarę"

Agresor obezwładniony

Nocny horror w centrum Torunia. "Uderzał pięściami i kopał swoją ofiarę"

2022-10-10 9:26

Nocna akcja strażników miejskich w centrum Torunia. W miniony czwartek (6.10.2022 r.) operator monitoringu zauważył bijatykę na ulicy Wały Generała Sikorskiego. - Sprawca uderzał pięściami i kopał swoją ofiarę - podaje Jarosław Paralusz, rzecznik prasowy SM w Toruniu. 48-latek został obezwładniony i zatrzymany.

Toruń: Bójka w centrum miasta. 48-latek zatrzymany

Niepokojące zdarzenie odnotował operator monitoringu Straży Miejskiej w Toruniu. W czwartek (6.10.2022 r.) ok. godziny 1:20 funkcjonariusz zauważył, jak jeden z mężczyzn kopie i bije swoją ofiarę. Wszystko działo się na ulicy Wały Generała Sikorskiego, a więc w ścisłym centrum grodu Kopernika. - Operator natychmiast o tym fakcie poinformował dyżurnego Straży Miejskiej, który wysłał w to miejsce patrol. Dzięki pomocy monitoringu miejskiego strażnicy szybko znaleźli osobę poszkodowaną oraz zatrzymali sprawcę pobicia. Mężczyzna był agresywny, dlatego, w trosce o bezpieczeństwo, mundurowi użyli względem niego środków przymusu bezpośredniego - podaje w komunikacie Jarosław Paralusz, rzecznik SM w Toruniu.

Ofiara agresywnego 48-latka trafiła do szpitala. Sprawca został przekazany toruńskim policjantom, którzy prowadzą postępowanie w sprawie pobicia. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Nocna agresja kierowcy na terenie Torunia. Wszystko się nagrało!