Awantura w centrum Łodzi. 34-latek wyciągnął broń i strzelił

i

Autor: pixabay.com

Dantejskie sceny!

Obława w Aleksandrowie Kujawskim! Padły strzały, taksówkarz wyleciał z auta [AKTUALIZACJA]

Aleksandrów Kujawski. Skuteczna obława na 37-letniego mężczyznę, który groził bronią swojej partnerce, po czym oddał dwa strzały. Następnie podczas kursu taksówką wypchnął kierowcę z pojazdu i ukradł samochód. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Stróże prowadzili szeroko zakrojoną akcję, w gotowości byli wszyscy policjanci. Jest przełom!

Aktualizacja 9:40

Mamy nowe informacje w sprawie obławy w Kujawsko-Pomorskiem. Podejrzany został ujęty ok. godziny 22:00. Według informacji "Super Expressu" to 37-letni Sebastian Ć. Mężczyzna czeka na przedstawienie zarzutów. Trwa postępowanie w tej sprawie.

Czytaj więcej: Sebastian postawił na nogi całą policję! Dopadli go po długiej obławie. To, co zrobił, przeraża

Aktualizacja 23:20

Działania służb przyniosły efekt. Policjanci zatrzymali podejrzanego 37-latka po godzinie 22:00. Mężczyzna niebawem usłyszy zarzuty. Do sprawy będziemy wracać w kolejnych dniach. 

Wcześniej pisaliśmy:

Aleksandrów Kujawski. Obława na mężczyznę z bronią

Policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego dostali informację o zdarzeniu we wtorek, 21 marca około godz. 17.00. - Zgłoszenie dotyczyło awantury domowej. Konkubent miał grozić swoje partnerce przedmiotem przypominającym broń. Gdy kobieta wyszła z czwórką dzieci na ulicę, usłyszała dwa strzały. Wezwała policję. Zabezpieczono teren. W działaniach brali udział również funkcjonariusze z Bydgoszczy - mówi nam st. asp. Marta Białkowska - Błachowicz z KPP w Aleksandrowie Kujawskim. Mężczyzny nie ujawniono na terenie posesji.

Kolejny sygnał mundurowi otrzymali o godz. 18.15. - Było to zgłoszenie od taksówkarza. Poszukiwany mężczyzna poprosił o kurs do Raciążka. Kierowca pojazdu zorientował się, że wiezie osobę poszukiwaną. Został wypchnięty z auta - relacjonuje dalej rzeczniczka policji. Niebezpieczny typ zabrał taksówkę. Nadal jest poszukiwany. Policja prowadzi potężną akcję. W pogotowiu są wszyscy funkcjonariusze. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do sprawy będziemy wracać. 

Kradzież auta, pościg i strzały! Ale akcja Wielkopolskiej Policji