Kup prezent u ojca Rydzyka. Biżuteria tania jak barszcz i pyszna nalewka

2019-12-18 12:45 Redakcja
Ojciec Tadeusz Rydzyk
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Ojciec Tadeusz Rydzyk

Nie masz pomysłu na bożonarodzeniowy prezent? Fundacja Lux Veritatis, na czele której stoi o. Tadeusz Rydzyk proponuje skorzystanie z księgarni internetowej i oferuje atrakcyjne promocje na Święta. Znajdziemy tam materiały dla najmłodszych i dla kapłanów.

Księgarnia internetowa Lux Veritatis przychodzi z pomocą wszystkim tym, którzy szukają odpowiedniego prezentu. W ofercie znajdziemy rzecz jasna Biblię, materiały poświęcone życiu i nauce Jana Pawła II (w tym m.in. 21 płyt z pielgrzymkami za 324 zł), ale także pakiety książek poświęcone m.in. aferom PRL-u czy Stepanowi Banderze.

Coś dla siebie znajdą również rodzice, którzy chcą obdarować swoje pociechy. Zadania dla "Małych fizyków", różańce perełkowe i gry umysłowe to tylko kilka przykładów. Ojciec Rydzyk nie zapomina również o matkach. W ofercie widzimy więc poradnik "Jak być mądrą mamą" (25 zł). Nie zabrakło także przedmiotów, związanych z tematyką aborcji - w tym bransoletki "Jestem za życiem" - za jedyne 23 zł.

Wielbiciele nalewek mogą skorzystać z wyjątkowo takiego napoju. Oczywiście w tym przypadku bez alkoholu.

Właściciele komunikują, że paczki będą wysyłane tylko do 20 grudnia. W dniach od 23 grudnia do 3 stycznia księgarnia będzie nieczynna. Jeżeli chcemy skorzystać z propozycji fundacji, wówczas trzeba szybko podjąć decyzję. Proponowane przedmioty i cennik znajdziecie TUTAJ.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE