Tak mieszka Tadeusz Rydzyk

i

Autor: Piotr Lampkowski Tak mieszka Tadeusz Rydzyk

Redemptorysta zaszokował internautów

Ojciec Rydzyk w końcu pokazał swoje maybachy! Zakonnik został gwiazdą Tik Toka

2022-09-05 11:56

Tego mało kto się spodziewał! Ojciec Tadeusz Rydzyk po wielu latach pokazał słynne maybachy, z których rzekomo miał korzystać. Co więcej, zrobił to w materiale umieszczonym na Tik Toku, czyli serwisie kojarzonym raczej z najmłodszymi internautami. Nagranie z miejsca stało się hitem sieci, choć fani motoryzacji mogli się poczuć nim lekko zawiedzeni.

O. Rydzyk pokazał swoje maybachy. Nagranie trafiło na Tik Toka

Już od kilkunastu lat trwa poszukiwanie maybacha, z którego rzekomo miał korzystać ojciec Tadeusz Rydzyk. Najsłynniejszy zakonnik w Polsce od początku zaprzeczał, by do jego dyspozycji kiedykolwiek pozostawał tak luksusowy pojazd, choć zamiłowanie redemptorysty do produktów niemieckiej motoryzacji wielokrotnie udało się udokumentować na zdjęciach. W końcu sam duchowny postanowił rozwiać wątpliwości dotyczące tajemniczego maybacha. Co więcej, zrobił to za pomocą filmiku umieszczonego na Tik Toku, czyli aplikacji internetowej kojarzonej przede wszystkim z najmłodszymi użytkownikami sieci. Nagranie umieszczono na kanale TV Trwam pod hasłem: "Moherowe berety też potrafią w internety" (obecnie nie jest już dostępne). W filmiku ojciec Rydzyk opowiedział o posiadanych przez siebie maybachach i z miejsca stał się gwiazdą Tik Toka.

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo.

PRZECZYTAJ: Tragiczny wypadek na DK 15 w Lipnicy. Nie żyje 68-letnia kobieta!

Takimi maszynami policjanci będą ścigać piratów drogowych! 30 motocykli BMW dla drogówki

Dwa maybachy Rydzyka. Zakonnik zdradził, skąd je ma

Nagranie z ojcem Rydzkiem bardzo szybko zyskało liczne grono odbiorców, jednak prawdziwi fani motoryzacji mogli poczuć się mocno zawiedzeni. Posiadane przez zakonnika maybachy, okazały się bowiem... zabawkowymi modelami, które pięknie prezentują się w gablocie, jednak z pewnością nie można nimi jeździć.

Do wszystkich ciekawskich, którzy niejednokrotnie pytają, gdzie są te maybachy, przychodzą i szukają, gdzie one są, otóż tu są te maybachy - powiedział w nagraniu ojciec Tadeusz Rydzyk, wskazując na dwa modele pojazdów luksusowej marki.

Przy okazji duchowny zdradził, skąd ma pokazane w filmiku modele. Jeden z nich ma być prezentem od "pani Beaty z Londynu", a drugi zakonnik dostał od "rodziny z Torunia". Przypomnijmy, że kilka lat temu ojciec Rydzyk opowiedział historię "bezdomnego pana Stanisława z Warszawy", który miał podarować redemptorystom dwa volkswageny.

Ojciec Rydzyk w końcu pokazał swoje maybachy! Redemptorysta został gwiazdą Tik Toka

i

Autor: TikTok/TVTrwam Ojciec Rydzyk tłumaczył w materiale na Tik Toku, że dwa modele maybachów dostał od swoich sympatyków.
Sonda
Jak oceniasz działalność Tadeusza Rydzyka?