Ale heca!

Pacjentka toruńskiego szpitala przeżyła szok, gdy dostała obiad! Tego się nie spodziewała. Mamy zdjęcia

2023-02-09 8:45

Toruń: Czy jedzenie w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Rydygiera jest poniżej pewnego poziomu? Jedna z naszych czytelniczek twierdzi coś zupełnie innego! Przesłała nam zdjęcia obiadu, który został przygotowany w lecznicy. - Może nie wygląda, ale jest naprawdę dobre - zaznacza pani Alicja. Zobaczcie zdjęcia na portalu se.pl.

Pani Alicja to pacjentka Pododdziału Patologii Ciąży Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Rydygiera w Toruniu. Pobyt tam to rzecz jasna nic przyjemnego, ale nasza czytelniczka podzieliła się z nami... pozytywną opinią! Postanowiła zadać kłam teoriom, że szpitalne jedzenie to coś okropnego. Kiedy dostała obiad, nie ukrywała zaskoczenia, bo jakość była co najmniej zadowalająca

Toruń. Tak karmią w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym. Zobacz zdjęcia

- Trafiłam na oddział patologii ciąży. Przeżyłam spory szok, ale pozytywny. Tyle się słyszy o tragicznym jedzeniu szpitalnym, a przynajmniej moje jest bardzo dobre! Zupa szpinakowa może nie wygląda świetnie, ale smakuje całkiem całkiem, podobnie spaghetti bolognese. Warto o tym mówić - napisała nam pani Alicja, która dołączyła kilka zdjęć.

Galerię z Torunia zamieszczamy nad tekstem. Z kolei pod materiałem dołączamy zdjęcia, które spłynęły do nas z Łodzi. Wygląda na to, że przynajmniej w niektórych placówkach jedzenie stoi na niezłym poziomie. Oby więcej takich sygnałów! A jakie wy macie doświadczenia z lecznicami i serwowanym tam jedzeniem? Czekamy na wasze zgłoszenia!

Sonda
Byłeś/aś kiedyś w szpitalu?
Krzysztof Jackowski mówi o tym jak będzie rok 2023 dla mieszkańców Torunia

Kochasz podróże i gotowanie? Ten podcast jest dla Ciebie!

Posłuchaj apetycznej rozmowy o kulinarnych podróżach i kuchennych inspiracjach.

Listen on Spreaker.