Wypadek ze skutkiem śmiertelnym

i

Autor: Shutterstock

Straszny wypadek

Pieszy zginął pod Toruniem. Koszmar na DW 551

2023-09-18 8:59

Toruń i okolice: O tragicznym wypadku na DW 551 w Januszewie poinformował policjant z biura prasowego toruńskiej komendy. Pieszy został potrącony przez kierowcę samochodu osobowego. Są już pierwsze ustalenia w tej sprawie.

Do wypadku doszło w piątek (15 września 2023 r.), po godzinie 21:00, gdy było już ciemno. Na terenie miejscowości Januszewo (gmina Chełmża) kierowca osobowego audi potrącił 82-letniego pieszego. - Mężczyzna zginął na miejscu. 20-letni kierowca był trzeźwy. Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili niezbędne czynności, które pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego wypadku - informuje nas st. sierż. Sebastian Pypczyński z biura prasowego KMP w Toruniu.

Wypadek pod Toruniem. Apel policji

- Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i stosowanie się do przepisów. Przypominamy, że na drogach poza obszarem zabudowanym piesi są zobowiązani do zakładania elementów odblaskowych i noszenia ich tak, aby były widoczne w światłach samochodu - dodaje w komunikacie funkcjonariusz z Torunia. Nasza redakcja przyłącza się do powyższego apelu. Zarówno kierowcy, jak i piesi powinni zachowywać względy bezpieczeństwa.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

17-latek potrącony na pasach. Wypadek w Jabłoniu