Wypadek w Toruniu

Pijany 24-latek gnał swoim BMW. Staranował niewinnego rowerzystę! To nagranie szokuje

2023-05-30 13:03

To nie był spokojny weekend na drogach w Toruniu. Do poważnego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Watzenrodego i Ugory. Nagranie, na którym widać rozpędzone BMW, taranujące rowerzystę może przerazić niejednego. Kierujący "osobówką" był pijany.

Rowerzysta nie zawinił. Przejeżdżał przez wyznaczone do tego miejsce. 68-latek nie mógł przewidzieć, że trafi na 24-letniego, nietrzeźwego mężczyznę, który wjedzie w niego z całym impetem. - Kierujący BMW nie ustąpił pierwszeństwa 68-letniemu rowerzyście, który prawidłowo korzystał z przejazdu dla rowerów. Wtedy doszło do potrącenia - powiedziała "Super Expressowi" mł. asp. Dominika Bocian z KMP w Toruniu.

Pijany kierowca BMW staranował rowerzystę w Toruniu. Nagranie przeraża

Sprawca wypadku miał ponad 1 promil alkoholu. Rowerzysta trafił do szpitala. Nagranie z tego zdarzenia pojawiło się na stronie "Kiełpiński Konkretnie", którą na Facebooku prowadzi doświadczony toruński dziennikarz. Zamieszczamy je poniżej. Film przeznaczony jest dla czytelników o mocnych nerwach. - W tym miejscu, codziennie przez Ugory przejeżdżają setki rowerzystów - alarmuje Jacek Kiełpiński.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?