Pod Toruniem przewróciła się ciężarówka wioząca DREWNO! Niebezpiecznie na drogach w regionie

2019-09-17 7:55 EITOR
Pod Toruniem przewróciła się ciężarówka wioząca DREWNO! Niebezpiecznie na drogach w regionie
Autor: Pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Jak już informowaliśmy was na portalu ESKA INFO Toruń - 17 września warunki atmosferyczne mogą dać w kość kierowcom. Tymczasem już wczoraj w regionie notowaliśmy nieprzyjemne zdarzenia. W Gniewkowie przewrócił się samochód ciężarowy wiozący drewno!

Do poważnego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek (16 września), ok. 15:40 w Gniewkowie (powiat inowrocławski, 22 km od Torunia).

- Samochód ciężarowy wiozący drewno przewrócił się na Rondzie Żołnierzy Wyklętych (DK15). Droga na czas prac służb została całkowicie zablokowana. Jedna osoba poszkodowana została zabrana do szpitala. Na miejscu pracują 3 zastępy straży pożarnej - poinformowali nas przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Na ten moment nie znamy przyczyn tego nieprzyjemnego zdarzenia. Ustala je policja.

Redakcja ESKA INFO Toruń apeluje do czytelników - uważajcie na siebie! Od wtorku warunki atmosferyczne zdecydowanie się pogorszą, o czym pisaliśmy wam TUTAJ. Zachowajcie koncentrację za kierownicą, a pieszych uczulamy - zwracajcie uwagę na nietypowe zachowania prowadzących pojazdy.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.