POGODA ZWARIOWAŁA! Nawet 17 stopni na plusie! [PROGNOZA]

2020-02-16 7:10 EITOR
Prognoza pogody: Czwartek 12 marca
Autor: CC Pixabay.com Prognoza pogody: Czwartek 12 marca

Prognoza pogody na niedzielę (16 lutego) jest zaskakująca, bo nawet przy tak łagodnej zimie z jaką mamy do czynienia - 17 stopni na plusie brzmi bardzo ciekawie. W Toruniu i okolicach również zanotujemy dwucyfrowe temperatury, ale będą one niższe niż chociażby na zachodzie kraju. Zobaczcie co jeszcze nas czeka w końcówce weekendu!

W niedzielę (16 lutego) przekazujemy świetne wieści dla tych, którzy chcieliby już wiosny z prawdziwego zdarzenia. Dwucyfrowe temperatury pojawią się m.in. w województwie kujawsko-pomorskim. Czy zatem prognoza pogody na najbliższe godziny jest w pełni pozytywna? Tutaj meteorolodzy mają wątpliwości. Mieszkańcy Torunia zmierzą się chociażby ze spadkiem ciśnienia...

- W ciągu dnia czasami zaświeci słońce, ale chmur będzie sporo - temperatura wzrośnie do około 11 stopni, ale chwilami dość silny wiatr obniży temperaturę odczuwalną - łagodny chłód/komfort termiczny. Ciśnienie atmosferyczne będzie szybko spadać, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne - przekazuje Rafał Maszewski, autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

Dwucyfrowe temperatury w Toruniu i okolicach to z pewnością dobre wieści, ale w innych rejonach Polski będzie jeszcze lepiej.

Prognoza pogody 15.02. Nawet 17 stopni!

- W niedzielę słońce najczęściej zaświeci na południu i w centrum. Na południowym zachodzie temperatura powietrza wzrośnie do 16-17 stopni, a na północnym wschodzie do 7 stopni. Południowy wiatr będzie się nasilał i po południu na zachodzie oraz południu osiągnie w porywach prędkość do 55-65 km/h - prognozuje Rafał Maszewski, meteorolog z Torunia.

Aktualizacje w prognozach pogody będziemy publikować w przyszłym tygodniu na ESKA INFO Toruń.