Polski Cukier Toruń w Lidze Mistrzów! Zobacz zdjęcia z meczu [GALERIA]

2019-09-30 8:42

Zrobili to! Niemal z ostatnią syreną Polski Cukier Toruń zapewnił sobie udział w fazie grupowej koszykarskiej Ligi Mistrzów. Bohaterem "Twardych Pierników" został Keith Hornsby, który dołączył do drużyny na początku września! Zobaczcie galerię portalu ESKA INFO Toruń!

Pierwsze starcie z Karhu Basket Kauhajoki nie zakończyło się po myśli przedstawicieli Polskiego Cukru Toruń. Do odrobienia było jedenaście punktów, gdyż w Finlandii rywale wygrali w stosunku 93:82.

W Arenie Toruń zawodnicy prowadzeni w tym sezonie przez Sebastiana Machowskiego próbowali odrabiać straty, ale rywale nie dali im odskoczyć na satysfakcjonującą odległość. Dopiero w trzeciej kwarcie na tablicy wyników pojawił się rezultat, który premiował awansem ekipę z naszego miasta.

Drużyna Karhu Basket walczyła bardzo dzielnie i przed ostatnią kwartą zdołała odrobić część strat. Wszystko sprowadzało się do thrillera w końcówce. To właśnie wtedy objawił się geniusz Keitha Hornsby'ego (22 punkty w meczu).

Genialny rzut z dystansu zapewnił Twardym Piernikom awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Wielkie brawa za walkę do końca!

Polski Cukier Toruń - Karhu Basket Kauhajoki 70:58 (19:13, 9:9, 21:18, 21:18)

Nad tekstem znajdziecie galerię zdjęć z tego spotkania. Autorką każdego z nich jest Róża Koźlikowska. Zachęcamy również do odwiedzenia strony artystki na Facebooku!