Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście, zdjęcia z meczu

Autor: Toruń Projekt Miasto Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście, zdjęcia z meczu

Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście: Podział punktów w arcyważnym meczu! [WYNIK]

2021-03-14 13:15

Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście, relacja z meczu. W ramach 19. kolejki 3. ligi gr. 2, na Stadionie MIejskim przy ul. Bema w Toruniu, "Pomorek" mierzył się z rywalem z województwa zachodniopomorskiego. Oto nasze podsumowanie i zapis relacji tekstowej z meczu Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście.

Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście, relacja na żywo

Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście, czyli mecz 19. kolejki 3. ligi gr. 2. Na Stadionie Miejskim przy ul. Bema w Toruniu mierzyły się drużyny zamieszane w walkę o utrzymanie. Trenerzy wiedzieli, że niedzielne spotkanie jest o sześć punktów. "Pomorek" dobrze zaczął wiosenne rozgrywki. Ekipa z grodu Kopernika wygrała na wyjeździe 2:1 z Nielbą Wągrowiec. Flota z kolei uległa faworyzowanej Polonii Środzie Wielkopolskiej. Goście chcieli zatem wrócić na właściwe tory.

O pierwszej połowie można by napisać w zasadzie tylko tyle, że się odbyła. Ostatnie 10. minut przyniosło nieco szybsze tempo, ale zawodnikom obu zespołów brakowało konkretów. Uderzenia Pedy i Babińskiego nie mogły przynieść upragnionego prowadzenia żadnej z drużyn. Liczyliśmy, że po przerwie zobaczymy nieco inny obraz niedzielnego spotkania i nie zawiedliśmy się. W 50. minucie Peda ponownie zatrudnił Mikołajczaka, jedenaście minut później niecelnie strzelał Kopeć. Przewaga Floty była dość wyraźna, ale z czasem Pomorzanin również zaczął się odgryzać. Po rzucie rożnym z 71. minuty swojej okazji szukali Więckowski i Hayashi, ale ostatecznie nie udało się pokonać świetnie interweniującego Kusztana.

Końcówka to wyborna okazja dla Floty Świnoujście. Po znakomitej kontrze Bedliński wyłożył piłkę partnerowi, ten miał przed sobą w połowie opuszczoną bramkę, ale nie trafił. Dobitka wylądowała na bocznej siatce. Obecni na meczu obserwatorzy łapali się za głowę. Jak to nie wpadło? Oto jest pytanie. Ostatecznie podział punktów i spory niedosyt w obu zespołach. Jedno "oczko" nie przybliża nikogo do utrzymania w 3. lidze.

Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście 0:0

Sędzia: Bartłomiej Żmuda

Poniżej znajdziecie zapis relacji na żywo.