Poważny wypadek w Toruniu! Samochód zderzył się z tramwajem [ZDJĘCIA]

2020-09-23 17:20 KM, Mariusz Korzus

Groźnie wyglądający wypadek przy ul. Ligi Polskiej w Toruniu. Jak poinformował nasz korespondent - samochód osobowy zderzył się z tramwajem. Te informacje potwierdza rzecznik KMP w Toruniu. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają przyczyny tego zdarzenia.

Poważny wypadek w Toruniu! Tramwaj zderzył się z samochodem. Policja na miejscu

Do zdarzenia doszło w środę (23 września przed godziną 17:00. Nasz korespondent otrzymał informację, że przy ul. Ligi Polskiej w Toruniu samochód zderzył się z tramwajem. Potwierdza to rzecznik prasowy KMP w Toruniu - asp. Wojciech Chrostowski.

- Brały w nim udział Volvo oraz pojazd szynowy. W tej chwili trudno coś więcej powiedzieć. Na miejscu pracują policjanci, ustalamy przyczyny i okoliczności. Przez jakiś czas mogą jeszcze występować utrudnienia, ale nie są one gigantyczne - powiedział asp. Chrostowski w rozmowie z naszym portalem.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Wciąż mogą występować spore utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Do pasażerów apelujemy o cierpliwość, a do kierowców o ostrożną jazdę. Zdejmijcie nogę z gazu i zachowajcie odpowiedni poziom koncentracji.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Wypadek w Grudziądzu. Betoniarka zderzyła się z tramwajem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.