Wąż na terenie salonu samochodowego! Akcja strażników z Torunia

2020-09-23 14:31 KM
Wąż, zaskroniec
Autor: CC Pixabay.com Wąż na terenie salonu samochodowego! Akcja strażników z Torunia / Zdjęcie poglądowe

Strażnicy miejscy Patrolu Eko z Torunia odłowili węża. Sytuacja miała miejsce w poniedziałek (22 września) 2020 roku w godzinach popołudniowych. Gad ukrył się wśród płaszczy na stojaku na głównej sali. Na szczęście okazało się, że to nie był groźny gatunek.

Wąż na terenie salonu samochodowego! Akcja strażników z Torunia

Strażnicy Eko Patrolu z Torunia niejednokrotnie mierzyli się z egzotycznymi gatunkami zwierząt. Tym razem musieli interweniować w sprawie węża, który pojawił się na terenie jednego z salonów samochodowych. Służby powiadomił o tym fakcie jeden z pracowników. 

- Dyżurny natychmiast wysłał tam patrol. Na miejscu pracownicy stwierdzili, że wąż ukrył się wśród płaszczy na stojaku na głównej sali. Mundurowi szybko odłowili gada, jak się okazało niegroźnego zaskrońca - informuje Jarosław Paralusz, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Toruniu.

Strażnicy przekazali, że wąż został wypuszczony do naturalnego środowiska. W tym przypadku skończyło się na strachu. Służby przypominają, aby w podobnych przypadkach nie reagować na własną rękę, tylko natychmiast informować o problemie Straż Miejską. Nie zawsze mamy pewność jak konkretny zwierzak zareaguje w sytuacji zagrożenia.

Czytaj też: Toruń: AGRESYWNY PIES niepokoił mieszkańców. Zaatakował pracowników schroniska

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Toruń stawia na zieleń. Rozpoczęły się starania o "Zieloną starówkę"