Poważny wypadek w Toruniu! W samochodzie była kobieta i dwójka dzieci [Zdjęcia]

2022-01-13 10:56
Poważny wypadek na skrzyżowaniu Ugory i Sadowej w Toruniu
Autor: KM PSP w Toruniu Poważny wypadek na skrzyżowaniu Ugory i Sadowej w Toruniu

Toruń. Groźne zdarzenie na skrzyżowaniu na skrzyżowaniu ulic Ugory i Sadowej. Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu przekazała informacje na swoim kanale w mediach społecznościowych. Policjantka z biura prasowego KMP potwierdziła, że zderzyły się dwa samochody. Zawiniła kierująca, która popełniła często spotykany błąd. Szczegóły i zdjęcia na se.pl.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Toruniu w minioną środę (12.01.2022) ok. godziny 14:00. Komenda Miejska PSP poinformowała w mediach społecznościowych, że zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu pojawiły się 4 zastępy PSP z JRG nr 1. W jednym z aut była kobieta z dwójką dzieci w wieku 7 i 10 lat, a w drugim znajdowała się jedna osoba. Konieczne było przebadanie małoletnich przez ratowników medycznych. Na szczęście skończyło się na strachu i żadne z nich nie wymagało pobytu w szpitalu. Zapytaliśmy o szczegóły zdarzenia podinspektor Wiolettę Dąbrowską z biura prasowego KMP w Toruniu. Znamy już ustalenia funkcjonariuszy. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami. Publikujemy je dzięki uprzejmości toruńskich strażaków.

Czytaj też: Klub z Torunia ma problem? Te liczby mogą martwić kibiców żużla

Wypadek na skrzyżowaniu Ugory i Sadowej w Toruniu! Policja ujawnia szczegóły

Kierująca osobową toyotą auris, która wiozła dwójkę dzieci popełniła bardzo często spotykany błąd, na który regularnie uczulają nas toruńscy policjanci. 

- Jechała od ul. Polnej, chciała skręcić w lewo i nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwka kierowcy samochodu marki Fiat Panda. Kierująca została ukarana mandatem i punktami karnymi - wyjaśnia podinsp. Wioletta Dąbrowska w rozmowie z naszym portalem.

Obecnie za nieustąpienie pierwszeństwa innemu pojazdowi, czy to przy zmianie pasa ruchu, czy podczas włączenia się do ruchu, można dostać mandat od 20 do 3000 zł. Na początku 2022 roku informowaliśmy was o kierowcach z Torunia, którzy słono zapłacili za nieodpowiedzialne zachowanie. Policjanci apelują o rozsądek na drogach.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Co sądzisz o nowym taryfikatorze mandatów?
Damski bokser zaatakował w centrum Torunia. Rozpoznajesz go?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE