Prognoza pogody na weekend dla Torunia. To będą przyjemne dni [18-20 września 2020 r.]

2020-09-18 8:46 KM
Prognoza pogody na weekend dla Torunia. To będą przyjemne dni [18-20.09.2020]
Autor: CC Pixabay.com Prognoza pogody na weekend dla Torunia. To będą przyjemne dni [18-20.09.2020]

Najnowsza prognoza pogody dla Torunia. Sprawdzamy jakie warunki atmosferyczne będą z nami w piątek i w weekend. Meteorolodzy mają głównie dobre wieści. O ile temperatury nie będą jakieś gigantycznie wysokie, o tyle warunki biometeorologiczne i brak opadów deszczu powinny wam przypaść do gustu.

Prognoza pogody na weekend dla Torunia. To będą przyjemne dni [18-20.09.2020]

Już w piątek pogoda pozytywnie wpłynie na mieszkańców Torunia i okolic. Potwierdza to lokalny meteorolog, u którego regularnie sprawdzamy prognozę pogody. Na początek zerknijmy na piątek (18.09.2020)

- W dzień będzie słonecznie i sucho (zachmurzenie małe). Pozostaniemy w chłodnej masie powietrza, która po południu ogrzeje się do 18-19 st. (odczujemy łagodny chłód, ale początkowo będzie zimno). Północno zachodni-wiatr będzie umiarkowany, tylko na początku i pod koniec dnia słaby. Ciśnienie atmosferyczne będzie się nieznacznie wahać na wysokim poziomie, a warunki biometeorologiczne będą korzystne - przekazuje Rafał Maszewski, autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

Zobacz też: Pogodowe wariactwo w Toruniu. Lato ponownie kontratakuje!

Prognoza pogody na weekend dla Torunia [19-20.09.2020 r.]

Do końca obecnego tygodnia słupki rtęci nie pokażą więcej niż 20 stopni, ale mimo to sobota i niedziela (19-20 września) będą bardzo przyjemne. Nie spodziewamy się deszczu, a słońce będzie się przebijać przez chmury. Ciśnienie będzie powoli spadać.

Weekend w Toruniu jest zwiastunem tego, co nas czeka w przyszłym tygodniu. Lato wygrywa walkę z jesienią i co za tym idzie - w środku tygodnia na termometrach zobaczymy nawet 24-25 stopni! Słońce wyraźnie będzie dominować na niebie, a parasole raczej można schować głębiej do szafy.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Mierzenie temperatury w SP nr 8 w Toruniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.