Przełom w sprawie nieprzytomnego mężczyzny z przystanku! Ważny komunikat policji z Torunia

2022-05-23 9:32
Szpital w Toruniu
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Przełom w sprawie nieprzytomnego mężczyzny z przystanku! Ważny komunikat policji z Torunia

Toruń: Tuż przed weekendem publikowaliśmy na prośbę KMP komunikat o nieprzytomnym mężczyźnie znalezionym na przystanku przy ulicy księdza Gogi w Toruniu. Funkcjonariusze potrzebowali pomocy przy ustaleniu tożsamości tego człowieka. Mamy nowe informacje w tej sprawie. Niestety ze szpitala płyną nieciekawe wieści.

O sprawie nieprzytomnego mężczyzny, znalezionym na przystanku w Toruniu pisaliśmy po raz pierwszy w środę (18.05.2022). Strażnicy miejscy przekazali nam, że był siny i tragedia była o krok. Ratownikom udało się przywrócić funkcje życiowe, a mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci poprosili o pomoc internautów. Okazało się, że funkcjonariusze nie mogli ustalić tożsamości walczącego o życie człowieka. Komunikat został rozesłany do mediów. Aspirant Agnieszka Lewicka-Wolsza z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji przekazuje nam nowe wieści. - 21 maja został on zidentyfikowany - informuje policjantka.

Czytaj też: Już nie przystanek widmo! Skromność prezydenta Torunia nie zna granic [Felieton]

- Rozpoznali go siostra i szwagier. Zidentyfikowany mężczyzna to 41 letni mieszkaniec Torunia. Bardzo dziękuję za Państwa pomoc - przekazuje asp. Agnieszka Lewicka-Wolsza z KMP w Toruniu.

Nieprzytomny mężczyzna z przystanku w Toruniu rozpoznany. Nowe informacje

Na szczęście przy 41-latku jest już rodzina. Niestety są też gorsze wieści. Z ustaleń naszego dziennikarza wynika, że mężczyzna jest w bardzo ciężkim stanie i trwa dramatyczna walka o jego życie. W tej chwili rokowania nie są optymistyczne, ale wciąż trzymamy kciuki za powodzenie misji lekarzy. Do sprawy będziemy wracać, a bliskim torunianina życzymy dużo sił.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Polsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE