Wiemy, kim jest nieprzytomny mężczyzna z przystanku w Toruniu. Nowe fakty [Aktualizacja]

2022-05-20 17:23
Kim jest nieprzytomny mężczyzna znaleziony na przystanku w Toruniu? Ma jeden znak szczególny
Autor: Małopolska Policja / Zdjęcie ilustracyjne Kim jest nieprzytomny mężczyzna znaleziony na przystanku w Toruniu? Ma jeden znak szczególny

Mężczyzna w średnim wieku, który w sobotę (14 maja) został znaleziony na przystanku przy ul. ks. Gogi w Toruniu w dalszym ciągu nie odzyskał przytomności. Policja nie znała również jego personaliów, dlatego prosiła o pomoc. Informacje na temat mężczyzny można było przekazywać osobiście lub telefonicznie. Mundurowi zapewniali anonimowość.

Aktualizacja 9:30

- Rozpoznali go siostra i szwagier. Zidentyfikowany mężczyzna to 41-letni mieszkaniec Torunia. Bardzo dziękuję za Państwa pomoc - przekazuje asp. Agnieszka Lewicka-Wolsza z KMP w Toruniu.

Więcej o tym: Przełom w sprawie nieprzytomnego mężczyzny z przystanku! Ważny komunikat policji z Torunia

Wcześniej pisaliśmy:

Nieprzytomny mężczyzna znaleziony na przystanku w Toruniu. Policja prosi o pomoc

W sobotę (14 maja) na przystanku przy ul. ks. Gogi w Toruniu został znaleziony nieprzytomny mężczyzna w średnim wiekuSzybka reakcja służb mundurowych pozwoliła na uratowanie jego życia, jednak mężczyzna w dalszym ciągu nie odzyskał przytomności i znajduje się w szpitalu. Nie są znane jego personalia, ponieważ nie miał przy sobie dokumentów, a działania policji zmierzające do ustalenia tożsamości nie odniosły pożądanego skutku. Z tego powodu funkcjonariusze proszą o pomoc.

Wszystkie osoby, które posiadają wiedzę na temat odnalezionego mężczyzny są proszone o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji Toruń Śródmieście tel. 47 754 24 07, 47 754 24 52 lub 112. Policjanci zapewniają anonimowość. Nieprzytomny mężczyzna jest prawdopodobnie w wieku 40-45 lat, a na prawym przedramieniu ma znak szczególny: tatuaż w stylu tribal (zdjęcie znajduje się poniżej).

PRZECZYTAJ: Kujawsko-pomorskie. 29-latka zatrzymana za... mleko dla dziecka! Takiej sprawy jeszcze nie było

Kim jest nieprzytomny mężczyzna znaleziony na przystanku w Toruniu? Ma jeden znak szczególny
Autor: Komenda Miejska Policji w Toruniu Znakiem szczególnym nieprzytomnego mężczyzny jest tatuażem w stylu tribal na prawym przedramieniu.

ZOBACZ: Paweł A. zagłodził Bobika na śmierć?! Zdjęcia zwierzaka rozrywają serce na pół. Oni żądają bezwzględnej kary

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swoim mieście?
Zajechał jej drogę i wycelował w jej kierunku broń. W aucie były materiały wybuchowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE