Ratownik Medyczny ujawnia prawdę o koronawirusie: Nie miałem ani jednego przypadku

2020-05-20 12:14
Ratownik Medyczny ujawnia prawdę o koronawirusie. Nie miał ani jednego przypadku
Autor: Paweł Skraba / Super Express Ratownik Medyczny ujawnia prawdę o koronawirusie. Nie miał ani jednego przypadku

Ratownik Medyczny z Grudziądza postanowił ujawnić prawdę o koronawirusie - nie miał żadnego przypadku. Napisał bardzo mocny post na Facebooku i... niedługo potem usunął wpis z portalu społecznościowego. Jak jednak powszechnie wiadomo, nic w sieci nie ginie i użytkownicy już dyskutują na temat jego treści.

Koronawirus w Polsce - temat wzbudza wiele emocji w mediach, ale także w codziennych rozmowach obywateli naszego kraju. Tymczasem ratownik medyczny z Grudziądza postanowił ujawnić prawdę o koronawirusie. Jego bardzo mocny post, który został opublikowany na stronie "Ratownik Medyczny Tomasz Modrzewski" na Facebooku odbił się bardzo szerokim echem. Pikanterii dodaje fakt, że niedługo potem został... usunięty! Jak jednak powszechnie wiadomo, co raz zostało wrzucone do sieci - nigdy z niej w 100% nie znika.

- Dwa miesiące pandemii w Polsce. W tym czasie przepracowałem ponad 400 godzin w karetce i nie miałem ani jednego pacjenta z podejrzeniem koronawirusa! Ani jednego! Ani razu nie musiałem przebierać się w specjalny kombinezon... Czy w związku z tym mogę stwierdzić, że koronawirusa nie ma? Oczywiście, że nie! Patrzę tylko ze swojej perspektywy! - czytamy w usuniętym później wpisie.

Udało nam się znaleźć miniaturę tego wpisu. Zobaczcie sami!

Ratownik Medyczny ujawnia prawdę o koronawirusie. Potem usunął wpis z Facebooka
Autor: Facebook / Zrzut ekranu Ratownik Medyczny ujawnia prawdę o koronawirusie. Potem usunął wpis z Facebooka

Ratownik medyczny zwraca też uwagę na inny problem związany z koronawirusem.

- Z jednej strony statystyki, które umówmy się, dramatyczne nie są! Śmiertelność na poziomie zero przecinek ileś tam (dokładnie nie wiadomo, bo nie wiadomo ilu jest chorych) dramatyczna nie jest. Z drugiej strony dramatyczne apele kolegów, medyków z Włoch, czy Stanów Zjednoczonych, którzy proszą o pozostanie w domach i izolację.
Czuję wewnętrzne rozdarcie, bo instynktownie wyczuwam, że to może być grubymi nićmi szyty plan - zastanawia się autor usuniętego później wpisu.

A wy co sądzicie o tym wpisie? Jak reagujecie na temat koronawirusa w Polsce? Dajcie nam znać! Czekamy na rzeczową dyskusję na Facebooku!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Super Raport 19 V (goście: Śmiszek, Miuosh, Braun)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE