Koronawirus. Same dobre wieści z Kujawsko-Pomorskiego! [19.05.2020]

2020-05-19 11:01 KM
Koronawirus Kujawsko-Pomorskie: Same dobre wieści z regionu! [19.05.2020]
Autor: Piotr Lampkowski / Super Express Koronawirus Kujawsko-Pomorskie: Same dobre wieści z regionu! [19.05.2020]

We wtorek (19 maja) w godzinach porannych, przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia opublikowali kolejny raport z walki z koronawirusem w Polsce. My skupimy się przede wszystkim na województwie kujawsko-pomorskim, skąd płyną do nas dobre wieści. Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz przekazuje, że mamy kolejnych ozdrowieńców. Dane z 19.05.2020 poniżej!

Koronawirus Kujawsko-Pomorskie. Nie ma nowych przypadków w regionie!

Oto najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia, związany z walką z koronawirusem w Polsce. Dramatycznie nadal jest na Śląsku, ale co musi cieszyć - w Kujawsko-Pomorskiem sytuacja jest stabilna.

- Mamy 195 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (150), dolnośląskiego (15), małopolskiego (13), warmińsko-mazurskiego (5), wielkopolskiego (5), zachodniopomorskiego (5) i podlaskiego (2) - przekazują w komunikacie przedstawiciele MZ.

Nie ma nowych zakażeń na terenie Torunia i okolic. Wojewodztwo kujawsko-pomorskie ma się z czego cieszyć.

Koronawirus Kujawsko-Pomorskie. Zgony w innych regionach Polski

- Z przykrością informujemy o śmierci 5 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 68-M Zgierz, 90-K Ozimek, 87-K Starachowice, 86-M Tychy, 58-K Kobiernice. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące - informuje Ministerstwo Zdrowia.

Rodzinom i znajomym zmarłych składamy wyrazy współczucia.

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 19 080/941 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - stan na 19.05.2020, 10:00.

Koronawirus Kujawsko-Pomorskie. Nowi ozdrowieńcy w regionie

W Kujawsko-Pomorskiem dominują wspaniałe wieści. Koronawirus nie atakuje nowych osób, a kolejni pacjenci wygrywają walkę z chorobą.

- Przekazujemy dobre informacje o kolejnych 22 ozdrowieńcach w województwie kujawsko-pomorskim. Razem jest 380 ozdrowieńców - przekazuje biuro wojewody kujawsko-pomorskiego.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Koronawirus Kujawsko-Pomorskie - nowe fakty

Super Raport 18 V (goście: Nitras, Migalski, Skiba)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE