Rosa Radom zmiażdżona w Toruniu! Koncertowy mecz Twardych Pierników [GALERIA]

2018-11-05 13:58

Polski Cukier Toruń był faworytem konfrontacji z Rosą Radom, ale rozmiary zwycięstwa mogą imponować. Twarde Pierniki wygrały 92:56, przez cały mecz kontrolując sytuację. Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii z tego spotkania!

Tylko w pierwszej kwarcie sobotni mecz Polskiego Cukru Toruń z Rosą Radom był w miarę wyrównany. Gospodarze schodzili na pierwszą przerwę z prowadzeniem 24:19. Kolejne fragmenty to już całkowita dominacja Twardych Pierników. Ekipa z grodu Kopernika była lepsza w każdym aspekcie koszykarskiego rzemiosła.

Ostatecznie gospodarze wygrali aż 92:56. Nieudany powrót do Torunia zanotował Obie Trotter, który zdobył dla Rosy tylko cztery punkty i zaliczył cztery straty.

Polski Cukier Toruń - Rosa Radom 92:56 (24:19, 24:8, 20:13, 24:16)

Polski Cukier: Aaron Cel 17, Bartosz Diduszko 16, Karol Gruszecki 12, Cheikh Mbodj 10 (10 zbiórek), Krzysztof Sulima 10, Robert Lowery 8 (13 asyst), Tomasz Śnieg 8, Przemysław Karnowski 6, Mikołaj Ratajczak 5, Ignacy Grochowski 0.

My zapraszamy do obejrzenia galerii z Areny Toruń. Autorską wszystkich zdjęć jest Róża Koźlikowska - @FotRose.