Brutalne morderstwo w Niemczech. Annę i jej syna zamordował Rosjanin

i

Autor: Reprodukcja Piotr Lampkowski / Super Express Brutalne morderstwo w Niemczech. Annę i jej syna zamordował Rosjanin

Rosjanin zamordował Annę i małego Alexa w Niemczech. Bliscy zbierają na ostatnią podróż

2021-02-04 15:22

Raz jeszcze powracamy do sprawy zamordowanych w Niemczech Anny i jej synka Alexa. Dramat rozegrał się w miniony weekend. Rosjanin Viktor T. został zatrzymany pod zarzutem zabójstwa swojej żony i chłopczyka. Bliscy okazują dobre serca i chcą zebrać pieniądze na "ostatnią podróż" kobiety oraz 6-latka. Szczegóły na se.pl/torun.

Spis treści

  1. Rosjanin zamordował Annę i małego Alexa w Niemczech. "Nie mogę w to uwierzyć"
  2. Anna i Alex zamordowani w Niemczech. Bliscy zbierają na ich "ostatnią podróż"

Rosjanin zamordował Annę i małego Alexa w Niemczech. "Nie mogę w to uwierzyć"

Dlaczego doszło do dramatu? Tego na razie nie wiemy. W miniony weekend niemieccy policjanci dotarli do jednego z mieszkań na osiedlu Cloppenburg-Bethen. Tam znaleźli Viktora T. i ciała Anny T. oraz jej syna Alexa. Mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem zabójstwa. Miał użyć noża. - Ania to była moja dobra koleżanka. Jego to słabo znałem. Ania wcześniej chodziła z moim kolega. W tym Rosjaninie się zakochała - powiedział jej kolega w rozmowie z "Super Expressem". - Jak Ania spodziewała się dziecka to postanowili wyjechać do Niemiec bo tam jest większy socjal dla dziecka. I tam ten chłopak się urodził. No nie mogę w to uwierzyć, że on to mógł jej zrobić - mówił smutny znajomy kobiety.

Przeczytaj więcej: Rzuciła Polaka dla Rosjanina. To ON ZAMORDOWAŁ Annę i synka Alexa w Niemczech [ZDJĘCIA]

Anna i Alex zamordowani w Niemczech. Bliscy zbierają na ich "ostatnią podróż"

- Zbiórka na wsparcie rodziny w zorganizowaniu ostatniej podróży Ani i Alexa. Prosimy o wsparcie duchowe, finansowe oraz udostępnianie w każdym możliwym miejscu. Wierzymy, że nam się uda i wierzymy w wasze dobre serca - czytamy na portalu zrzutka.pl. 

Organizatorzy proszą o wsparcie TUTAJ. Do 4 lutego (godzina 15:20) udało się zebrać prawie 17 tysięcy złotych. Do końca zbiórki zostało 27 dni. 

- Znów chcielibyśmy wam podziękować za każdą pomoc jaką okazaliście. Nawet tą najmniejszą. Wszystkie wasze wpłaty razem osiągnęły ogromną sumę, o której nawet nie myśleliśmy. Cały czas wiszę na telefonie, staram się wam odpowiadać na Facebook'u i whatsup'ie. Zbiórka trwa - przekazał organizator. 

Redakcja Toruń Projekt Miasto składa rodzinie i przyjaciołom wyrazy współczucia i zachęca do wsparcia tej zbiórki. Link znajdziecie również w tym miejscu.

Morderstwo w Zdziechowicach na Podkarpaciu