Rypin: Spotkali go w piwnicy. Na ich widok oszalał i rzucił się z agresją

2020-04-01 11:45 EITOR
Rypin: Spotkali go w piwnicy. Na ich widok oszalał i rzucił się z agresją
Autor: CC Pixabay.com Rypin: Spotkali go w piwnicy. Na ich widok oszalał i rzucił się z agresją

Policjanci z patrolu podczas kontroli klatki schodowej prowadzącej do pomieszczeń piwnicznych w budynku wielorodzinnym w Rypinie zastali mężczyznę, który w trakcie interwencji ich zaatakował. - 21-latek został obezwładniony i zatrzymany. Okazało się, że miał przy sobie blisko 100g marihuany - przekazuje mł. asp. Henryk Romanowski z KPP w Rypinie.

Wszystko działo się w miniony czwartek (26 marca), kiedy to funkcjonariusze kontrolowali pomieszczenia piwniczne w budynku wielorodzinnym w Rypinie. Na schodach prowadzących do piwnicy napotkali młodego mężczyznę, który na ich widok stał się agresywny. Po zatrzymaniu i obezwładnieniu agresora, wyszedł na jaw powód takiego zachowania. Policjanci zabezpieczyli przy nim zawinięte w folii aluminiowej i w woreczku foliowym około 100 gramów marihuany.

- Funkcjonariusze przeszukali też jego miejsce zamieszkania. Ujawnili tam wagę elektroniczną do ważenia środków narkotycznych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. 21-letni rypinianin odpowie teraz nie tylko za posiadanie narkotyków, ale także za napad na policjantów - przekazuje mł. asp. Henryk Romanowski z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Rypinie.

Agresorowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Co Prezydent powinien wrzucać na Tik Toka? Koronaporadnik Adama Federa cz.9

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.