Sajfutdinow czaruje na torze! Lider toruńskiego Apatora zachwycił żużlowy świat. Jest nagranie

i

Autor: Paweł Wilczyński / Cyfra Sport Sajfutdinow czaruje na torze! Lider toruńskiego Apatora zachwycił żużlowy świat. Jest nagranie

WOW!

Sajfutdinow czaruje na torze! Lider toruńskiego Apatora zachwycił żużlowy świat. Jest nagranie

2023-03-28 10:24

Żużel: Emil Sajfutdinow wrócił na Wyspy Brytyjskie. Rosjanin z polskim obywatelstwem zdobywa punkty dla Ipswich Witches. Robi to w bardzo efektownym stylu. Nagranie z meczu ligi angielskiej obiegło media społecznościowe, a żużlowy świat zachwyca się szarżami lidera toruńskiego Apatora!

Emil Sajfutdinow to nie tylko PGE Ekstraliga i For Nature Solutions Apator Toruń. Rosjanin z polskim paszportem postanowił podpisać kontrakt w Wielkiej Brytanii i zdobywa punkty dla "Wiedźm" z Ipswich. W poniedziałek (27 marca 2023 r.) "Baszkirska Torpeda" wydatnie pomogła swojej drużynie w pokonaniu Peterborough Panthers. Goście wygrali 48:42, a Sajfutdinow zdobył 14 punktów w 5 startach. Warto przy tym dodać, że rywale stracili Nickiego Pedersena, który zanotował upadek w swoim pierwszym starcie i wycofał się z zawodów.

Żużel. Emil Sajfutdinow zachwycił żużlowy świat! Tak szaleje w Premiership [WIDEO]

Media społecznościowe błyskawicznie obiegło nagranie z biegu nr 4 poniedziałkowego meczu. Emil Sajfutdinow w fantastycznym stylu przedarł się na prowadzenie. Jego forma i zadziorność to świetne informacje dla kibiców toruńskiego Apatora. Wygląda na to, że o kandydata na lidera "Aniołów" mogą być spokojni. Nie będziemy zbyt wiele dodawać - zobaczcie, w jaki sposób Rosjanin z polskim obywatelstwem przechytrzył m.in. Nielsa Kristiana Iversena.

Sonda
Czy Apator zdobędzie medal w sezonie 2023 PGE Ekstraligi?

Czy Sajfutdinow pomoże Apatorowi w skutecznej walce o medal? Pierwszy mecz ligowy już 8 kwietnia na Motoarenie. W ramach rozgrywek PGE Ekstraligi, "Anioły" podejmą evut.pl Stal Gorzów. Relację, komentarze i zdjęcia z tego spotkania będziemy publikować w naszym serwisie.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Grand Prix Żużlowe w Vojens