Coś podobnego!

Skandal podczas budowy linii tramwajowej na Jar. Mieszkańcy Torunia chcieli wyjechać do pracy i przeżyli szok

2022-12-14 8:18

Toruń: Budowa nowej linii tramwajowej na stale rozwijające się osiedle Jar przynosi sporo utrudnień dla mieszkańców, ale część już dawno się z nimi pogodziła, bo przecież trzeba zrealizować ważną dla grodu Kopernika inwestycję. Niestety ci, którzy mieszkają przy Szosie Chełmińskiej przeżyli niemały szok, gdy we wtorek (13 grudnia 2022 r.), w godzinach porannych chcieli udać się do pracy.

O problemie zaalarmował dziennikarzy portalu Radia ESKA Toruń jeden z czytelników. Chodzi o prace, które trwają w rejonie ulicy Szosa Chełmińska. Na wysokości sklepu Biedronka mieszkańcy mają problem lub wcale nie mogą wyjechać i wjechać ze swoich posesji. A przecież o poranku większość musi się udać do swoich miejsc pracy! Torunianin dołączył zdjęcia i wskazał, że wcześniej nigdzie nie było rozwieszonych informacji o zamknięciu wyjazdów z posesji. Mężczyzna i jego znajomi zostali postawieni przed faktem dokonanym.

Toruń: Budowa linii tramwajowej na Jar, a utrudnienia dla mieszkańców

Nie ma co ukrywać - budowa nowej linii tramwajowej solidnie daje w kość torunianom. Kierowcy muszą się mierzyć z drogowym sajgonem w centrum grodu Kopernika, a wyżej opisana sytuacja tylko pogłębia frustrację. Pod tekstem zamieszczamy galerię ze zdjęciami z Szosy Chełmińskiej. Zobaczcie, jaki widok zastali mieszkańcy Torunia o poranku. Jeżeli macie podobne problemy, zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy przekonują cię propozycje Torunia ws. komunikacji miejskiej?
Szaleńcza ucieczka ulicami Torunia